İnfaz Koruma Memuru ve İİBF

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında boras06 tarafından paylaşıldı.

1. boras06

boras06 Üye

Ödül Puanları:
    8
    Mrb arkadaşlar,
    80 puanla bu yola çıkarken farklı şeyler umduk hayaller kurduk ama olmadı bu zamana kadar.Hayat şartları mecburiyetler sonucu her şeyi değerlendirmek şart oldu.Buna bağlı olarak da en son başvuru yaptığım İnfaz koruma memuru alımı yani gardiyanlığı kazanmışım.Mesleğin tam içeriği nasıl ortamlar falan detaylı bilmemekle beraber aile baskısı hatta sülale baskısından kurtulmak için denedim şansımı.Artık dönüşü de olmacagı ıcın bu yolda devam edecem.Gümrük ptt derken hepsi patladı.Kaldık 80 puanla.Sadece siz iibf liler ile paylaşmak istedim.Var mı başka kazanan deneyen aramızda nedir düşünceleriniz?

2. glcnbrn

glcnbrn İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    Hayırlı olsun yeni işin :)

3. toros01

toros01 Üye

Ödül Puanları:
    18
    hayırlı olsun Allah utandırmasın...ben cezaevinde yaptım askerliğimi infaz koruma memurlarıyla içiçeydim genel olarak rahat işleri 1 gün çalışıp 2 gün dinleniyorlardı,mahkumlar biraz sıkıntı ama tecrübe kazandıkça o işinde üstesinden gelirsin...

4. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    hayırlı olsun :)

5. silence

silence Üye

Ödül Puanları:
    8
    tebrikler kurtuldun bu ızdıraptan işine sahip çık şükret bak bizim halimize bir tebessüm bile haram oldu yazıklar olsun 80 puanla 2. atama giderim diyordum belki hiç olmayacak infaz korumayı beğenmemezlik etme bu ortamda kazandıysan Allah'ın sevgili kuluymuşsun başarılar dilerim

6. boras06

boras06 Üye

Ödül Puanları:
    8
    Sagolun arkadalar darısı sizlere olsun.2012 sınav sonucunu aldıktan sonra deseler ki ikm alımı var başvur başvurmazdım ki geçen ki alımda başvurmadım 2. atama öncesiydi galiba..Ama gel gör ki durumlar malum.2 yıl satış danısmanlıgı yaptım yoruldum artık özelde..Zamanla üstesinden gelir rızkımıza bakarız.

7. samyelialttantire43

samyelialttantire43 İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    43
    10numara meslek hayirli olsun 2270 maas

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. rngl

rngl HEYHAT! Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    hayırlı olsun dostum. ara ara uğra kurum hakkında bilgileri paylaş :)

9. reyleyref

reyleyref Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    allah mutlu mesut etsin kardeş inşallah.

10. Hepat1t

Hepat1t İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle yeni işin hayırlı uğurlu olsun bende 81 puan aldım haberi ablam arayıp vermişti havaalnındaydım arayıp 81 almışsın dediiğinde çok mutlu olmuştum çünkü 2010 alımları aklıma geldi direk atanacam ben dedim güzel güzel tatilime gideyim bari sonrasında gel zaman git zaman infaz koruma alımı yapıldı ben başvuru yapmadım yapmama sebebim açıkçası küçümsedim ne işim var benim ikm ile merkeziden atanacam ben heba etmem puanı mı bu işe diye zamanla sonrasında işler kötüye gittiğinin farkına vardım hemen en yakın icra katipliğine başvuru yaptım sözlüye kaldım cuma günü sözlüye girecem inş. kazanırsam kurtulacam artık bu stresten ve sana şunu diyim yarın ikm alımı yapsın ilk başvuru yapacak insan benim çünkü bu saaten sonra seçme lüksümüz kalmadı gönül isterdi kendi merkeziden istediğimiz kuruma şehire atanalım ama bu saatten sonra mümkün bile değil ikm olan arkadaşlarım var bana sen niye yazmadın diye sitem ediyorlar rahatına bak en azından bir işin var

11. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Benden sonra atanan ikinci 80li. Çok sevindim atanmana, hayırlı olsun kardeşim. Sen de çok tırmalamıştın dip bucak kurumlara başvuruyordun, tutturacağına emindim...

İhmal etme buraları. :)

12. Kardinal

Kardinal Çare Drogbaydı Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    88
    Hayırlı olsun "boras06"
    işin rast gitsin

13. boras06

boras06 Üye

Ödül Puanları:
    8
    sağolun arkadaşlar iyi dilekleriniz için.Artık zorluguyla kolaylıgıyla girdik bi yola.Hakkımızda hayırlı olsun. Valla ikm falan demeden mutlu olduk yani.Kurumla ilgili falan tecrubelerimi yazarım düşünen olrsa yardımcı olmak adına.Bu arada sınav oncesi yuklu bi alım yapılacak diyolardı :)

14. kelebek-24

kelebek-24 Aktif Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    18
    ben de artık başvurmayı düşünuyorum bı bayan olrak tecrübelerine ihtyacımız olacak.hayırlı olsun arkadaşım

15. maliyec33

maliyec33 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Ben de bi bayan olarak başvuru yapacağım 81 puanım var.malum kadrolar belli.kelebek-24 nereye başvuru yapacaksınız? Ben izmir menemen düşünüyorum.bi de van var zaten başvurabileceğimiz

16. egebolge

egebolge Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Hocam mesleğiniz hayırlı ve uğurlu olsun.. Mülakat olayından ve Eğitim sürecinden bahsedebilir misin? Bir de senet falan imzalatıyorlarmış 2 sene o işi bırakamıyorsun falan diyorlar doğru mu senetin miktarı falan nedir. Bilgilerini paylaşırsan seviniriz..

17. cide

cide Üye

Ödül Puanları:
    18
    81 le açktayım bende başvuracağım inşallah sıra gelir..

Sayfayı Paylaş