ingilizce

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Aramizda ingilizce seviyesi iyi olan varmi..yada kursa baslayanlar baslicak olanlar..tavsiye yol yordama ihtiyacim var...

Ekmaaananye

İnsan hayret ediyor
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
Ooo ingiliççe alırım bi dal :) Ne gibi tavsiye hocam fena sayılmaz ingilizcem

soner bedir

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
benim ki de iyidir nasıl yardım edebilirim :)

Ekmaaananye

İnsan hayret ediyor
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Sağolsun ıngilizce.diziler baya normal konuşma dilini unutmamami sağlıyor ancak ileri düzeyde grammer falan sıkıntı ben desteksiz ders calismayanlardanim işi halledersrm kurs.istiyorum hemen çünkü hem ek gelir hemde yurtdisi gezileri.istiyorum ara ara lazım.olur

Ekmaaananye

İnsan hayret ediyor
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
Aynen her türlü işinize yarar kafa rahat oldktan sonra ingilizce eğlenceye dönüşür öğrenirken geliştirirken.bende yds kascam her şey yolunda giderse

Ekmaaananye

İnsan hayret ediyor
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
Yds kit olursa şart zira dil iyi para orda:) önce ıngılzce sonra almanca birazda fransızca uzun vade planim :D
Oo hedefe bak :) Napcan o kadar dili hocam türkülerle dünya,Dolu dolu asya gibi travel programcılığına mı atlican memurluktan :D

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben de 81 puan aldım yds'den ama nerede nasıl bir faydası olacak bilmiyorum. seviyeni falan belirtirsen tavsiye konusnda yardımcı olabilirm hocam

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Oo hedefe bak :) Napcan o kadar dili hocam türkülerle dünya,Dolu dolu asya gibi travel programcılığına mı atlican memurluktan :D
İngilicem var hocam grammer eksik biraz daha kelime yüklemesi yapmak gerek. Almancam da var. Aslında baya ilerlettik okulda ama konusmayinca kaldı öyle almanca çok daha kolay:) fransızca ve italyancaya sempati duyuyorum ancak fransızca öğrenirim azıcık oda:)sıfırdan olsa zor

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Saolun arkadaslar ya....ya 1 sene hazirlik okudum uni de...tamm su an iyi degilimdir ama yeni baslayana gore cok cok hizli ilerlerim...ayrica benim ilk amacim dil sinavindan puan almak..grammer +kelime....reading listening bbunlar belki sonra....napcam kitap alip kendimmi otursam basina yoksa bi kursa mi gitsem....kitaplarla kendim yapamam ama ilk baslicam icin biraz temel mi yapiyim yoksa vakit kaybetmeden direk kursami...bilemedim

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Hergün çalılabileceksn kitap al hocam .kurslar pahalı 1000 telden aşğıyq yok .sen bilirsin yine de

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Kurs önemli değil ucuz bi kurs bile olur önemli olan hoca ucuzlarda:)
Pahalı olanlar garantili oluyor o yüzden pahalı iyi oluyor bende düşünmüyor değilim dil için bi kurs iyi olursa güzel olur

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
@muhtarrr42 Hocam dil puanı istiyorsanız size şu Hoca konusunda tavsiyede bulunayım.

Online ders olarak şu an her yerden katılabileceğiniz bir kurs veriyor kendisi.

İlknur Hoca, şahsen kendisini tanıyorum bu konuda öğrenci istekli ve çalışırsa iyi puan almanıza faydası var.

Tabi siz yine de araştırın edin fiyatı aşırı pahalı değil kendisi paracı bir insan değil ;)

http://ilknurhoca.net/

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
@muhtarrr42 Hocam dil puanı istiyorsanız size şu Hoca konusunda tavsiyede bulunayım.

Online ders olarak şu an her yerden katılabileceğiniz bir kurs veriyor kendisi.

İlknur Hoca, şahsen kendisini tanıyorum bu konuda öğrenci istekli ve çalışırsa iyi puan almanıza faydası var.

Tabi siz yine de araştırın edin fiyatı aşırı pahalı değil kendisi paracı bir insan değil ;)

http://ilknurhoca.net/
Saolasin hemen bakiorum...

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
hocam öyle garanti vs verenlere ben biraz şüpheli bakıyorum.dedikleri doğru olsa bile istediğin puanı alamazsan paranı vs iade etmelerinin önemi yok zaman da önemli
Yaw pahaliysa iyi olur genelde ama iste dedigin gibi zaman

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonomi
Bence otur kendin öğren en verimli öğrenmeyi sen evinde kendin planlayıp çalışırsan sağlarsın boşa para tuzağı bu gibi kurslar biriktir aranı evinde çalışıp belli bi seviyeye geldikten sonra yurtdışına git derim daha faydalı olur