İş Bankası Genel Yetenek Sınavı Hakkında

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
15 Şubatta sınava giricem arkadaşlar nedir bu genel yetenekten kasıt türkçe matematik mi? Tarzı nedir acaba sorularının ilk defa gireceğim de ?? :uzgnm::uzgnm::uzgnm: Neye çalışayım

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
82liler konusunda konuştuktu valla matematik calissan da ne calisacan mantık sorusu ama Kpss için calistiklarimiz gibi değil. Tuhaf tuhaf sayı.siralama şekil bulma bazıları kurbaga kedi dört işlem hepsi mantık sorusu sevene harika. Türkçe rahat ama hatirlamiyorum nasıldı vardır nette

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İktisat
Ales tarzi s0rular ç0z yani ben 0yle yapy0rum siralama sifreleme tarzi s0rular cikiy0rmis kazananlar sinavin c0k k0lay 0ldugunu zamanin yetmedigini s0yluy0rlar

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İktisat
İlk kez girecegim sinav 15subatta sekil yetenek grafik kitabi aldm simdide ales kitabindan s0ru c0zmeye basladim turkce hepmi mantik y0ksa cumlede anlam paragraf da var mi

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
İlk kez girecegim sinav 15subatta sekil yetenek grafik kitabi aldm simdide ales kitabindan s0ru c0zmeye basladim turkce hepmi mantik y0ksa cumlede anlam paragraf da var mi
Valla çok hatirlamiyorum ama öyle oss Kpss tarzı paragraf yok ağır değil uzun bile olsa pratik

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İktisat
Anladm 50d0gru 0lmasi lazmmis sanrm umarim gecerim buda bir umut

vesaire86

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
Sözel mantık sayısal mantık ağırlıklı. Ancak belirleyici olan hız oluyor. Az zaman çok soru. İstanbul için bende giricem bakalım yarından sonra tarih vericekler sınav için.

vesaire86

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
sistemden gördüm ben tarihimi sen de bir bak istersen
Ben bu kadar gerizekalı insan kaynakları görmedim. İnsan bir duyuru yapar, mesaj atam mail atar. Bizde bekliyoruz açıklanacak diye. Yarın öğlen sınav varmış. Ben il dışındayım hiç durmadan gelsem zor zar yetişiyorum.

angel-zxc

Aktif Üye
Ben bu kadar gerizekalı insan kaynakları görmedim. İnsan bir duyuru yapar, mesaj atam mail atar. Bizde bekliyoruz açıklanacak diye. Yarın öğlen sınav varmış. Ben il dışındayım hiç durmadan gelsem zor zar yetişiyorum.
hadi ya kötü olmuş senin için, sistem konusunda haklısın ben de başvuru klavuzunda okumuştum 23ünden sonra açıklanacak diye ordan biliyorum en azından bir sms gönderseler daha rahat olurdu hepimiz için

Sinav ales tarzi turkce mat sure kisitli yapabileceginiz sorulari halledin bos soru birakmayin sallayin ama destekli sallayin ben sinavi kazanmistim gecen mayista mulakatta elendim simdiden basarilar hersey olacagina varir kazanamazsaniz uzulmeyin :)