İş Bankası Sınav ve Mülakatı

nelit

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Merhabalar arkadaşlar ben 23 şubatta yapılacak olan iş bankası sınavına başvurdum ve kapalı bir bayanım. kapalı bayan çalıştırmadıklarını biliyorum mülakatta da başarılı olsam dahi sırf bu yüzden alınmayacagımı düşünüyorum sizce şansım var mıdır?

sorun çıkartmamaları lazım şansını dene ama iş bankası haricinde diğer bankalarda da baş örtülü çalışan görmedim ama iş bankası bu konuda biraz daha ön yargılı diyebilirim...

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
ne kadar acı bir soru böyle şeyler mülakattan elenme sebebi olmamalı kafanın içine bakılmalı donanıma bakılmalı.maaş hesaplayamayan enflasyon hesabını bilmeyen konçertonun ne demek olduğunu bilmeyen yöneticiler var bu memlekette.sorunun cevabına gelince iş bankasında sorun çıkar diye biliyorum işin ehli birine sormak lazım .belki önyargılarını yıkmışlardır sorun yapmazlar dicem ama sanmam...

vera

Site Müdavimi
iş bankası sınavında kaç doğrun olursa mülakata çağırıyorlar bilgisi olan var mı??

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Merhabalar arkadaşlar ben 23 şubatta yapılacak olan iş bankası sınavına başvurdum ve kapalı bir bayanım. kapalı bayan çalıştırmadıklarını biliyorum mülakatta da başarılı olsam dahi sırf bu yüzden alınmayacagımı düşünüyorum sizce şansım var mıdır?
Sen gir sınava almayan iş bankası utansın
Hayırlısı

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Bence kapaliysan hic gitme bende girmistim hatta ikinci oldum mulakatta elediler

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
En azından tecrübe olur

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi