iş için şehir değişikliği

nur35

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
slm arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar burdayım bir konuda sizinde fikrinizi almak istedim
güzel bir firmadan mülakatlara girmek için davet aldım fakat maaş konusu biraz sıkıntı
başka bir şehirde yeniden düzen kurmakmı daha mantıklı yoksa biraz daha az maaşa kendi memleketinde çalışmakmı onu karar weeremiyorum

thy koc sabancı ccı phılıp morrıs gıbı koklu fırmalar ıse,ve kadroluysan kesınlıkle gıt derım hocam :) zaten memur gıbısın orda kadroluysan nereye gıttgıne baglı...

nur35

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
thy koc sabancı ccı phılıp morrıs gıbı koklu fırmalar ıse,ve kadroluysan kesınlıkle gıt derım hocam :) zaten memur gıbısın orda kadroluysan nereye gıttgıne baglı...
ülkeer grubuna ait bir firma ama en fazla uzman olarak çalışabilirim önü çok açık bir iş değil sabit

ülkeer grubuna ait bir firma ama en fazla uzman olarak çalışabilirim önü çok açık bir iş değil sabit
bende coca cola da calıstım ,net konusursan imkanlar konusunda bu maceraya deyıp degmeyecegıne fıkrımı sunabılırısm size... özeldende mesaj atabılırsınız eger duyulmasını ıstemıyorsanız

Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
İnsanin anasinin babasinin yaninda is varsa daha iyi. Tecrubemm