İŞ MESLEK DANIŞMANLIĞI

Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
İşletme
Aranızda benimm gibi İş Meslek Danışmanlığı sertifikası olan ve bu konuda alım bekleyen var mı ?

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Benim var 2014 yılından beri :)

çekocan33

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Ben bu sene başında çıkan bilmem kaç bin imd alınacak haberleri üzerine almayı düşündüm. Ardından bimer yolu ile SGK'ya böyle bir alımın olup olmayacağını sordum. Onlar da böyle bir planımız yok dedi. Bu sebeple almadım. Almayı da planlamıyorum şu an için çünkü sanırım belgesi olup bekleyen çok insan var .

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
2013 yılından beri benim de var ve bekliyorum maalesef

Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben bu sene başında çıkan bilmem kaç bin imd alınacak haberleri üzerine almayı düşündüm. Ardından bimer yolu ile SGK'ya böyle bir alımın olup olmayacağını sordum. Onlar da böyle bir planımız yok dedi. Bu sebeple almadım. Almayı da planlamıyorum şu an için çünkü sanırım belgesi olup bekleyen çok insan var .
ASLINDA GEÇEN AY ALIM OLDU AMA KURUM İÇİNDE OLDU İHTİYAÇTA VAR LAKİN ÇALILANLAR MAAŞ FARKIDNAN DOLAYI KURUM İÇİNDE AÇILMASI YÖNÜNDE BASKI YAPIYORLARMIŞ. :/

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
HİÇ UMUTLU SÖYLEMEDİN YA :D BENDE GEÇEN YIL ALDIM DA BURDA BİRLİKTE ATANACAĞIM KİMSE VARMI DİYE BAKIYODUM :D :D
Inşallah atanırsın hocam bende bir gaz ile almıştım ama ranta döndü İMD o yüzden hevesim kaçtı biraz

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Maliye
Aranızda benimm gibi İş Meslek Danışmanlığı sertifikası olan ve bu konuda alım bekleyen var mı ?
Ben bu sene aldım, şehrimdeki işkur müdürüne sordum, sertifikamı aldım ama alım olacak mı, boşuna mı aldımdiye araştırıyorum dedim. O da ankara gen. Müdürlüğü arayıp sormuş. Çok açık varmış, alım olacakmış ama zamanı belli değilmiş. Iskurda çalışan imdlerle konuştum. Genel müdür bunlara sormuş kurum içi alım mı olsun, dışardan mı olsun diye. Çalışan imdler hepsi kurum dışı olursa daha iyi olur demişler.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Kurumun talebi var ama maliye bakn. onaylamiyor maalesef.

makus

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar bende almak istiyorum ama malum zaten ıssız siz maddi olarak gereksiz mi diye düşünüyorum. o 2013 teki alımda çok üzülmüştüm 80 di benim 2012 puanım servikal yok diye başvuramadım Q

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Alım yapacaklarmis 170 kisi Ama sadece işkur çalışanları icinden

çekocan33

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Merhaba arkadaşlar, ben de geçen aylarda almayı düşünüyordum ama öncesinde İŞKUR'u aradım ve sordum alım işini. Çıkan memur evet alım olacak dedi. Ben yine de bilgi edinme başlığı altında Bimer'e yazdım. İŞKUR'dan gelen cevap ise böyle bir alımın şu an için planlanmadığı yönündeydi.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Bu kadar issiz kosa kosa bu belgeyi alirken kurum ici atama yapan devletin mantığından şüphe duyuyorm artk. Istihdam seferberligi diyorlar bir de tövbe Allahim sen bize sabir ver.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Bu kadar issiz kosa kosa bu belgeyi alirken kurum ici atama yapan devletin mantığından şüphe duyuyorm artk. Istihdam seferberligi diyorlar bir de tövbe Allahim sen bize sabir ver.

sen bide şu malum nete 3000 imd alımı olacak haberini yaptırıp sertifikaya %100 zam yapanları görsen resmen açlar fakir fukaranın umuduyla zengin oluyorlar.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
sen bide şu malum nete 3000 imd alımı olacak haberini yaptırıp sertifikaya %100 zam yapanları görsen resmen açlar fakir fukaranın umuduyla zengin oluyorlar.
Bari onun onune gecseler herkesi mağdur ediyorlar kimsenin umrunda degiliz hocam bunu cok daha iyi anladim.

aytekin

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Kurum içindekilerin zaten işi varken tekrar atanıyorlar. Onların yerine VHKİ alımı yapıyor ve zamanla onlarda İMD sertifikası alıp kurum içi atama istiyor. Madem böyle bu sertifika iş kurun kendi elemanlarına verdiği bir sertifika olsun. Neden insanların umutlarıyla oynuyorlar ki.