İs mı Ilce mı ?

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Is mı onemlı atandıgınız ılce mı yoksa memur olunca haftada ortalama 40 saat calısacaksınız ama basta haftasonları olmak uzere haftaıcıde aksamları sıze kalmakla beraber atandıgınız ılcede hayatınızı surdureceksınız bu konuda fıkırlerınız ne arkadaslar :D

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Is mı onemlı atandıgınız ılce mı yoksa memur olunca haftada ortalama 40 saat calısacaksınız ama basta haftasonları olmak uzere haftaıcıde aksamları sıze kalmakla beraber atandıgınız ılcede hayatınızı surdureceksınız bu konuda fıkırlerınız ne arkadaslar :D
evlen sorun cozulsun

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
2014/1 bekle, sabret derim. Çok benzer konumdayız, ben de işini sevip ilçesinde çok mutsuz olanlar kategorisinde bir mülteciyim. :)

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
cevabım ne iş ne ilçe
cevabım: ÜLKE

Çalıştığın ülke önemli aga

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
iş önemli. mekan bulunur bir şekilde

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
önceden yaşadığım yer önemli derdim kendi ilimde infaz koruma memurluğuna başvurmak içimden gelmeyince anladım önce iş

tabiki ilçeee eğer oturdugun yer bi köy ise hayat cehennem oluyor önce çevre sonra işin n oldugu rahatlığı en son ne iş olursa olsun :D :D ben öyle yaptım çok pişmanımm önceee mekaannn sonraa işin rahatlığı maaşı faktörler vs en sonn yok olmuyosa n olursa olsun mantıgını yapın derim

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kasası ve deposu olmayan bir 657li iş, sonra da il. Alllah hayırlsıını nasip etsin herkese.