İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü

Eğitim
Lisans
Üni
Giresun Ünv.
Bölüm
İktisat
Aranızda İSG Bölümü okuyan var mı özellikle Atatürk Üniversitesinde açıköğretim olarak.

UMUTT

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Yönetim Bilişim Sistemleri
ev arkadaşlarımın 3üde açıktan okuyordu bitirdiler atatürk unide. Şuan baya rağbet görülen bir bölüm

Eğitim
Lisans
Üni
Giresun Ünv.
Bölüm
İktisat
ev arkadaşlarımın 3üde açıktan okuyordu bitirdiler atatürk unide. Şuan baya rağbet görülen bir bölüm
2012-2014 aradı Adalet okuyacağıma bunu okusaydım keşke. Ya da 2014'te İlahiyat yerine buna başlasaydım. Çok pişmanım. Şimdi bu sene düşünüyorum okumayı.

UMUTT

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
2012-2014 aradı Adalet okuyacağıma bunu okusaydım keşke. Ya da 2014'te İlahiyat yerine buna başlasaydım. Çok pişmanım. Şimdi bu sene düşünüyorum okumayı.
ben de pişman oldum arkadaşım ısrar etmesine rağmen okumadim , bu yıllarda alim yapılacağı söyleniyor zaten bölümü bitiren otomatik c sertifikası sahibi oluyor her yıl sınavları var b ve a sertifikası için ama mühendisler ve fizikçiler bölümü okumayıp direk sınavla bu belgelere sahip olabiliyorlar. Keşke okusaymışız ama kısmet olmadi :)

Son düzenleme:
Eğitim
Lisans
Üni
Giresun Ünv.
Bölüm
İktisat
ben de pişman oldum arkadaşım ısrar etmesine rağmen okumadim , bu yıllarda alim yapılacağı söyleniyor zaten bölümü bitiren otomatik c sertifikası sahibi oluyor her yıl sınavları var b ve a sertifikası için ama mühendisler ve fizikçiler bölümü okumayıp direk sınavla bu belgelere sahip olabiliyorlar. Keşke okusaymışız ama kısmet olmadi :)
Bölümü bitiren direk sertifikayı alıyorsa iyiymiş. Ben düşünüyorum bu dönem kayıt olabilirim. :)

UMUTT

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
@Hêvi başvurular başlamış, yapacak mısın? :)
Yok hocam ya benden geçti daha başka bölüm okumaya takatim yok :) hocam bide arkadaşa sordum bölümü bitirip bir sınava girip sonra c belgesi alınıyor geçen gün direk bitince verilir demiştim yanlış biliyormuşum

Eğitim
Lisans
Üni
Giresun Ünv.
Bölüm
İktisat
O zaman ben başvurumu yapıyorum. :)
Yok hocam ya benden geçti daha başka bölüm okumaya takatim yok :) hocam bide arkadaşa sordum bölümü bitirip bir sınava girip sonra c belgesi alınıyor geçen gün direk bitince verilir demiştim yanlış biliyormuşum

Eğitim
Lisans
Üni
Giresun Ünv.
Bölüm
İktisat
Bende başladım bu sene temel bilgi teknojileri sende muaf mıydı kardeşim nedense muaf yapmamışlar o derside ayrı öğleden sonraya koymuşlar gitmedim valla sınavına :)
Hocam merhabalar, ben Adalet okumuştum direk muaf yaptı beni. Sizde neden öyle olduğunu anlamadım ama. Vizeler nasıl genel olarak :)

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
standart bir iki ders kırık ama duzeltirim çalışmadan girdim :)

sizdemi adalet hocam aynı gidiyoruz desene :)

aysek00

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Fırat Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
merhaba Siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümü öğrencisiyim (örgün) . Atatürk Üniversitesi açıktan öğretim ile bu bölümü okudum diyelim sertifika bakanlığın açacağı sınav sonucu mu veriliyor ? Sizce önemli bir meslek mi iş güvenliği uzmanlığı ?

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
merhaba Siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümü öğrencisiyim (örgün) . Atatürk Üniversitesi açıktan öğretim ile bu bölümü okudum diyelim sertifika bakanlığın açacağı sınav sonucu mu veriliyor ? Sizce önemli bir meslek mi iş güvenliği uzmanlığı ?
Evet Sınav ile belge alınıyor sınava giriş hakkı kazanıyorsunuz. İyi bir meslek ama artık çok fazla kişi başvuruyor. biraz fazla çalışmalısın.