iş ve meslek danışmanlığı

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
arkadaşlar az önce şubat imd yerleşenler listesinde en düşük 86 lı arkadaş var neden bu kadar yüksek puanlılar var bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi ben böyle bir başvuruyu yeni öğrendim

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
tüm 4 yıllık mezunlar başvurabiliyor çünkü bir de onlar geçen sene eğitim alanlar mıydı ne. hatırlıyor musun geçen sene 2000 imd için başvuru açılmıştı eğitim falan olmuştu. bunlar onların son halkası diye biliyorum ama yanlış bilgilendirmiş olmayayım

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
evet doğrudur p3 puan türü diyor zaten herhangi bir lisans mezunu başvurabiliyor yeterki sertifikası olsun

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Öğretmenlere Şubat ataması çıkmayınca oraya yüklendiler diye biliyorum.

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Valla bende kayıt yapacaktım bu katiplikten sonra ona çalışacaktım şüphede kaldım :)

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
çok yüksek kapatmış marttaki kaç puanla olur bilmem hele 2013 kpss den sonra onlarında hakkı olursa
sanmıyorum 85 aşağısını görmez tıpkı 4001 gibi

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
ben zaten bu iş ve meslek danışmanlığı işini anlamadım hiç. biri diyor bir sınav var artık ilk ona girilecek (bu arada bu dediğim sınav da 500 küsür lira mı neymiş) ondan sonra devlet ben şu kadar imd alacağım diyecekmiş. bu dediğim sınava girip kazananlar başvuracakmış. herkes bir değişik söylüyor. fransız kaldım ben bu işe. bende anlama sorunu var galiba. biri çıkıp adam gibi anlatsın şu işi bana lütfen :)))

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
ben sendende kötüyüm iktisatçı hiç bir fikrim yok bu konuda kimler alınır ne iş yaparlar yetki belgesi dedikleri ne bu iş nasıl bir iş ki 500 liralık sınav yapıyorlar yada yapacaklar :)

yamur

Üye
Mücadele Grubu
adamlar 42yle 50yle atandılar ya ben bu işi anlamıyorum. 42 alan adam neden gitsin 500 lira masraf edip imd sertifikası alsın. duyum mu alıyolar napıyolar bilmiorum ben 80 puanımla acaba alsam mı puanlar düşer mi diye düşünüyorum

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
gerçekten 50 ile mi almışlar ... bende bu konuda pek bilgim yoktu işkurun sitesinde yerleşme puanlarına baktım hepsi varmıydı bilmiyorum şubattaki 86 ile kapanmış yüksek lisans falan yazıyordu yanlarında şaşırdım

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
bu 42 puan olayı İİBF'nin puanlarını düşük görüp sürekli her tartışmada İİBF'liler düşük puanla atanıyor diyenlere kapak olur artık

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
bir de bize etrafta konu komşu laf söyler millet bu puanla atanıyor da sen niye bir yere yerleşemiyorsun diye :( o İMD alımı İİBF'de olsaydı böyle düşük kapatır mıydı, işkura memur olarak girenlerin puanları ortada kimse İİBf düşük puanla atanıyor demesin yüksek puanla herkes açıkta

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
izmirin 65le kapandığını görünce çok üzüldüm. 78.5le merkezi atamalarda açıkta kalacak bir İİBF'li için çok üzücü bir durum :(