İSKİ memur alımı

onur emre ak

Site Müdavimi
Bölüm
Kamu Yönetimi
bugün başvuru yapan oldu mu, bölüm ve puan nedir bi de aday no kaç gençler. öğle vakti 15 bin dolaylarında idi başvuru

checi

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
işletme iktisat aynı yerde. gelebilir ya da bir puanla kaçabilir inşallah gelir hocam. zevkü sefa için gitmeyeceği halde yazan çok insan oluyor malesef. hayırlısı hakkınızda
işletme ile çeko aynı yerde. iktisatçıların alanı başka. onlar iktisat maliye ekonomi muhasebe finans ve ingilizce iktisatçılarla aynı yerde.

checi

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
ben öylesine başvuru yapılcağını pek sanmıyorum. istanbul2a herkesin gücü yetmez çok pahalı ve zor şehir her anlamda. adam kendi evinde özelde çalışmaya bile razı olur. ordan burdan gelen çok olmaz. e mülakatı da var. öyle direkt merkezi atama gibi tasasız kolay lokma bir atama da değil. yani bu meşakatli yola herkes emek vermeyebilir.

onur emre ak

Site Müdavimi
Bölüm
Kamu Yönetimi
iki günde 20 bin başvuru olduğuna göre öylesine zevkü sefa için y apanlar çok. evrak teslimi mülakat şu bu düşünmeden, gitme derdi olmadğı için , çalışma düşüncesi olmadığı halde başvuru yapan binlerce insan var. nasıl olsa online başvuru diyorlar. göreceksiniz. keşke yanılsaydık. 500 bin olur diyorum ben, çünkü şansen başvuru olsaydı böyle olmazdı ve de daha 5 gün var

Son düzenleme:

checi

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
iki günde 20 bin başvuru olduğuna göre öylesine zevkü sefa için y apanlar çok. evrak teslimi mülakat şu bu düşünmeden, gitme derdi olmadğı için , çalışma düşüncesi olmadığı halde başvuru yapan binlerce insan var. nasıl olsa online başvuru diyorlar. göreceksiniz. keşke yanılsaydık. 500 bin olur diyorum ben, çünkü şansen başvuru olsaydı böyle olmazdı ve de daha 5 gün var
gümrükte sadece- iibflileri alındığı branşlar yani- 60 bin dolaylarında oldu. burada da bu kadar yüksek olması çok normal size branşları sayıyim: (önemli olan o bölümlerin az alınması değil , her birinden binlerce kişinin başvurduğu düşününce sayı çok normal gelir)
her branşta mühendis
şehir plancısı
kütüphaneci
mimar
istatistikçi
iibfliler
psikolog
hemşire
türk dili edebiyatı
kimyager
peyzaj mimarı
biyolog
restratör
tercüman
ve ön lisans mezunu tekniker ve teknisyenler.
o gördüğünüz binlerce sayı içinde bu branşların hepsi var. gayet normal

Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
İktisat
işletme iktisat aynı yerde. gelebilir ya da bir puanla kaçabilir inşallah gelir hocam. zevkü sefa için gitmeyeceği halde yazan çok insan oluyor malesef. hayırlısı hakkınızda
İşletme ile iktisadı ayrı kadro açmışlar hocam ayrı olması daha iyi işletmelerin puanı yüksek olan çoktur