BEKLEMEDE İskur 2.219 Personel Alım ilanı

simnis

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
inş doğrudur hocam wats up grubundan gümrüğü kazanıp gidecek olan kişiler var mi hocam belki bizim şansımız artar o zaman ☺
GÜMRÜK KURADA DOĞU ÇIKAN VE BAŞKA KURUMLARDA DA KAZANAN ARKADAŞLAR GÜMRÜKTEN FERAGAT EDECEKTİR. BU BİRAZ CAN SIKICI.

ef4r4r4r

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
işkura atandıktan sonra çokta güzel bir çalışma ortamı beklemiyor bizleri işin bu boyutuda var maalesef

denis5834

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
işkura atandıktan sonra çokta güzel bir çalışma ortamı beklemiyor bizleri işin bu boyutuda var maalesef
Hocam cidden nasıl bir ortam var? Büro personeli tanıdıklarınız var mı ya da büro personeli özellikle İstanbul'da tam olarak ne yapar, görevleri nelerdir?

ef4r4r4r

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Valla gidip gordugum su istenmeyen birimlerde calisan tum memurlar rahat birimlere kacip sıkıntılı yerler icin 4 gozle ye i atanacak buroculari bekliyorlar

denis5834

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Valla gidip gordugum su istenmeyen birimlerde calisan tum memurlar rahat birimlere kacip sıkıntılı yerler icin 4 gozle ye i atanacak buroculari bekliyorlar
Özel sektörde ya da bulunduğumuz kurumlarda yaşadıklarımızı bilseniz tabiri caizse hayretler içinde kaldırdınız. O yüzden İşKur beni korkutmuyor...

zeynep1986

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
Benimde son şansım işe ihtiyacım var. Seçiciyim ama... Muğla 85.40 la gelir mi ki

eseses

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Aksaray Ünv.
Bölüm
İşletme
Ne zaman açıklanacak arkadaslar duyum var mı gümrüğü kazandım ama aklim iskurda