BEKLEMEDE İskur 2.219 Personel Alım ilanı

umutsuzmutsuz

Yok Hükmünde
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
maaşa dahil değil hocam şuan Pttt den dah açok maaş veren kurum yok gibi bazısı hariç ben 3100 alıyorken yemek yol hariç arkadaşım 657 tabi 2800 anca alıyor. şuan vergi diliminde oldugumuzdan malaesef 2800 alıyoruz günlük 10 tl yemek aylık 100 tl yol parası ekstrası var merkezdeysen yemek parası yok cünkü merkez ücretsiz veriyor :))
yemek parası nasıl dahil değil şükran hocam bordronuza bir bakınız.... siz o bordro da kinden ayrı bir yemek parası mı alıyorsunuz?

zeynep1986

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
bir türlü açıklanmadı yaaaa ömrüm gitti işsizlik çok zor parasızlık hepten zor

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
kardeş ben ne yazmışım oraya bak bordromda yazanı yazdım sen gelmiş eğer meğer diyorsun.... sence şubede miyim, merkezde mi?
hocam sizinle anlaşamamışız şubedesiniz belli anlatmak istediğim yemek kalemi maaştan ayrıdır günlük 11 lira civarinda merkezlere yemek geldiği için merkez personeli yemek parası almıyor şubelerde yemek yok muhasebe yevmiyeleri ona göre düzenleyip baş müdürlüğe gönderiyor ve yemek maaşa ekleniyor

umutsuzmutsuz

Yok Hükmünde
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
hocam sizinle anlaşamamışız şubedesiniz belli anlatmak istediğim yemek kalemi maaştan ayrıdır günlük 11 lira civarinda merkezlere yemek geldiği için merkez personeli yemek parası almıyor şubelerde yemek yok muhasebe yevmiyeleri ona göre düzenleyip baş müdürlüğe gönderiyor ve yemek maaşa ekleniyor
Anlaşamadık değil siz anlamamakta ısrarcısınız. Ben merkezdeyim , bordromda ayrıca yemek kalemi var ve toplamda yemek parasıyla beraber elime geçen net para 2700 tl...... Ben bu konuya neden girdim, burada ptt bekleyen arkadaşlara 2700-2800 civarı maaaş ve buna ek olarak yemek parası veriliyor dendi. ben bu yanlışı düzeltmek istedim.. benim bordrom dan yemek parasını çıkınca maaş 2500 e iniyor. anlaştık mı...

Son düzenleme:

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
yemek parası nasıl dahil değil şükran hocam bordronuza bir bakınız.... siz o bordro da kinden ayrı bir yemek parası mı alıyorsunuz?
Evet hocam aliyorum :)))) şubedekiler ayri gosteriliyor siz merkezdeyseniz gosterilmiyor merkez kendi veriyor hocam

Şükokica58

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
Ahh s
Anlaşamadık değil siz anlamamakta ısrarcısınız. Ben merkezdeyim , bordromda ayrıca yemek kalemi var ve toplamda yemek parasıyla beraber elime geçen net para 2700 tl...... Ben bu konuya neden girdim, burada ptt bekleyen arkadaşlara 2700-2800 civarı maaaş ve buna ek olarak yemek parası veriliyor dendi. ben bu yanlışı düzeltmek istedim.. benim bordrom dan yemek parasını çıkınca maaş 2500 e iniyor. anlaştık mı...
Ahhh su vergiler ahhh 3000 olan maas 2500 2600 lerde :(

Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
İşletme
Siz gümrüğün hangisini kazandınız.. ve işkur açıklanır da kazanırsanız hangisini seçmeyi düşünüyorsunuz
ben büro istanbulu kazandım işkurda da artvini tercih edecek olursam işkuru tercih edeceğim çünkü zaten artvinde oturuyorum kurulu bir düzenim var maaş olarak ikiside aynı kadroluya geçersen gümrük te o zaman fark ediyor ona da ne zaman geçeceğimiz belli değil işkurda rotasyonda yok istediğin zaman tayin olabilirsin ama gümrüktee rotasyon var bu sebeplerden dolayı gülşe hocam

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar bu süre uzadıkça ptt gümrük polislik gibi diğer kurumlarda işe başlayan da çok olur mu? Mesela ptt İstanbul Asya pazarlama sınavını kazanıp işkuru bekleyen kimler var?

Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben avrupa pazarlamayı bekliyorum asil olarak kazandım işkur zor gibi

Blackangelll

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Sayfa 112 herhalde bekleme günü de öyle birşey olsa gerek yarabbim bu ne ya kim böyle olacak derdi 4 ay oldu beklemekten yoruldum rabbim inşallah umutlarimizi boşa çıkarmaz