BEKLEMEDE İskur 2.219 Personel Alım ilanı

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Başlayacam sizin yemeğinize servisinize biz mülakat sonuçlarını bekliyoruz.siz kalkmış yok maaş ne kadar yok servis yemek bunlar yoksa başlamayacakmısınız? biraz saygınız olsun. başlayınca görürsünüz. beğenmezseniz bırakırsınız bırakın bu işleri
Hocam insanların sorduğu sorular ve benzeri şeyler seni zerre kadar ilgilendirmez. Eğer memnun değilsen foruma girme.

Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
Diğer
Başlayacam sizin yemeğinize servisinize biz mülakat sonuçlarını bekliyoruz.siz kalkmış yok maaş ne kadar yok servis yemek bunlar yoksa başlamayacakmısınız? biraz saygınız olsun. başlayınca görürsünüz. beğenmezseniz bırakırsınız bırakın bu işleri
Sanane herkes istedigi seyi yazar gruba senin mulakatini aciklamayan buradaki insanlar degil sayhi beklerken saygisizlik yapiyorsun

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Pardon siz tam olarak ne sıfatla yargiliyorsunuz bizi?saygısızlık felan soz konusu değil başkalarına olan hırsınızı gelip burdan çıkarmayın,elbette sorup bilgi alacağız bu sayfa bu forum onun için var, imd açıklanmadı ise bizim de güv sorusturmamiz açıklanmadı oturup herkesin bizimle beklemesini mi isteyeceğiz! Ha bu sizin tarzınız ise şayet malûm net e gidip bolca yazabilirsiniz bu forum bu tarz yorumlara alışık değil çünkü

denis5834

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Hocam başka arkadaş da ptt den geçti aday memuruz dedi kafam karıştı iyice bir yıl izni olmadigini söyledi
Aynen, evrakları verirken Ptt idari hizmet sözleşmeli İşKur ise 4B sözleşmeli o yüzden Ptt'de olan izinlerinizi İşkur'da kullanamazsınız diye il müdürlüğündeki insan kaynakları sorumlusu açıklama yaptı. Ben ona rağmen Ankara'yı aradım İşKur sözleşmelilere bakan görevliyle konuştum o da kullanamazsınız dedi...

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Aynen, evrakları verirken Ptt idari hizmet sözleşmeli İşKur ise 4B sözleşmeli o yüzden Ptt'de olan izinlerinizi İşkur'da kullanamazsınız diye il müdürlüğündeki insan kaynakları sorumlusu açıklama yaptı. Ben ona rağmen Ankara'yı aradım İşKur sözleşmelilere bakan görevliyle konuştum o da kullanamazsınız dedi...
Sifirdan baslama ihtimali nedir ben aradigimda éger kamu gorevlisi olarak çalıştıysanız izniniz olur bir sene şartı aranmaz dendi

denis5834

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Sifirdan baslama ihtimali nedir ben aradigimda éger kamu gorevlisi olarak çalıştıysanız izniniz olur bir sene şartı aranmaz dendi
Valla her şey karışık, herkes başka bir şey söylüyor. Başladığımızda öğreniriz umarım.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bu alım kaç yılda bir oluyor ortalama bilgisi olan var mı? Sertifika alsak bi faydası olur mu ki

umutsuzmutsuz

Yok Hükmünde
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Hocam başka arkadaş da ptt den geçti aday memuruz dedi kafam karıştı iyice bir yıl izni olmadigini söyledi
Bizim insan kaynaklari kanunu mail atmisti bana ki orada kamu kurum ve kuruluşlarında 1 yildan 10 yila kadar hizmeti olan 20 gün ücretli izin hakki elde eder ibaresi var. Ve bana dediki bu maddeye gore statun ne olursa olsun hizmet yılın esas bu durumda izin hakkin var dedi. Ki ptt de 353 gun calistim geri kalan iskur calisma suremle bir yıl i doldurdum ve bana izin verdiler.

umutsuzmutsuz

Yok Hükmünde
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
4 b si kadrolusu ihs lisi falan yok kamuda çalıştığınız sure esas. Sizi yanlis bilgilendirmisler.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Aslında şu şekilde de olabilir. Biliyorsunuz özel sektörde geçen sürelerin bir kısmı da yıllık izin hesabında kullanılır. Onu da dahil etmiş olabilirler. Ayrıca umutsuzmutsuz arkadaşın belirttiğine ek her iki kurumda da ünvan büro görevlisi olarak geçtiği için de izin hakkı verilmiş olabilir.

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Bizim insan kaynaklari kanunu mail atmisti bana ki orada kamu kurum ve kuruluşlarında 1 yildan 10 yila kadar hizmeti olan 20 gün ücretli izin hakki elde eder ibaresi var. Ve bana dediki bu maddeye gore statun ne olursa olsun hizmet yılın esas bu durumda izin hakkin var dedi. Ki ptt de 353 gun calistim geri kalan iskur calisma suremle bir yıl i doldurdum ve bana izin verdiler.
Ay öyle ise iyi bana da iskur ik kanu göreviniz varsa olur izniniz demişlerdi ama arkadaş öyle deyince sarsıldım ben de ,teşekkürler

Sercanoz

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ordu Ünv.
Bölüm
İktisat
Merhaba arkadaşlar
Birşey soracaktim ben 2. yedek listesinden yerlestimde evrakları 22 şubatta teslim ettim ama buradaki emliyete sordumda daha dosyam gelmemiş bir sınkıntı olabilirmi bir bilgisi olan varmı ya da nerden bilgi alabilirim

Drkn

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İktisat
aynen öyle bununla ilgili kazanılmış davalar var örnekleri int.te

iibfli89

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
1.yedeklerden bekleyen arkadaşlar bugün güvenlik Soruşturması olumlu sonuçlanmış aradılar tebligat gelince 15 gün içinde başlamak gerekiyormuş bekleyen arkadaşların da en kısa sürede açıklanması dileğiyle...

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Maliye
İşkur a 4 b li olup başka kurumdan geçen var mı ? Geçiş oluyo mu olmuyor mu bilen var mı?

ıst16

Site Müdavimi
1.yedeklerden bekleyen arkadaşlar bugün güvenlik Soruşturması olumlu sonuçlanmış aradılar tebligat gelince 15 gün içinde başlamak gerekiyormuş bekleyen arkadaşların da en kısa sürede açıklanması dileğiyle...
Hocam 2. Yedeklerin güvenlik sonuçları ile ilgili haber var mi.