GÜNCEL İLAN İskur 2.219 Personel Alım ilanı

Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Secim oncesi ilani verdiler yayinladilar somdi ise iptal ediyoruz derlerse inanin cogumuz sasirmayacak .cok ilginc bir surec yasihoruz hani mulakat sonucu beklesek tamam dicem de kpss ile siralama var yap gitsin bu nedir yaw

Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İşletme
Saüzem itiraz sonuçlarını beklediklerini düşünüyorum ya bayramdan hemen önce yada sonra açıklarlar bence

Eğitim
Lisans
Üni
Yıldırım Beyazıt Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
arkadaşlar iyi geceler ben bir kurumda çalışıyorum işkurdan gelen bir bayan ile görüştüm büro sonuçları güvenlik soruşturması yapılıp öyle açıklanacak dedi uzun süreceğini bana söyledi bilginiz olsun

ef4r4r4r

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar iyi geceler ben bir kurumda çalışıyorum işkurdan gelen bir bayan ile görüştüm büro sonuçları güvenlik soruşturması yapılıp öyle açıklanacak dedi uzun süreceğini bana söyledi bilginiz olsun
hocam sen bunu başka bir yerde de yazdın neresi hatırlamıyorum bak bişeyi bilmiyorsan yazma olur mu çok rica ediyorum

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İktisat
Bu dediğiniz mümkün değil "iskur dan bi bayan" diye biri de yok!

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
bana da işkurdan bi bayan geldi 2019a kadar açıklanacak dedi kesin bilgiymiş

Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
50.500 paylaşım almış bu gönderi söyleyeceklerim bu kadar.
"Resmî evrağa yakınımsı olsun yeterki imzanın sabahtın Aliye ait olması Ne değiştirir ki ilan ilandır hem kura İLE belki şans bana da Güler" demiş herkes :D