BEKLEMEDE İskur 2.219 Personel Alım ilanı

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer

makus

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
ben de bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum bu kadar bekletilmez ki ya .... sonunuz hayrolsun

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Artık açıklansa da olmadığını görüp rahatlasam. Bekledikçe bir umut bir acaba düşüncesi çok yoruyor:rolleyes:

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Secim oncesi ilani verdiler yayinladilar somdi ise iptal ediyoruz derlerse inanin cogumuz sasirmayacak .cok ilginc bir surec yasihoruz hani mulakat sonucu beklesek tamam dicem de kpss ile siralama var yap gitsin bu nedir yaw

Xxp

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İşletme
Saüzem itiraz sonuçlarını beklediklerini düşünüyorum ya bayramdan hemen önce yada sonra açıklarlar bence

isimfalanyok

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Yıldırım Beyazıt Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
arkadaşlar iyi geceler ben bir kurumda çalışıyorum işkurdan gelen bir bayan ile görüştüm büro sonuçları güvenlik soruşturması yapılıp öyle açıklanacak dedi uzun süreceğini bana söyledi bilginiz olsun

ef4r4r4r

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar iyi geceler ben bir kurumda çalışıyorum işkurdan gelen bir bayan ile görüştüm büro sonuçları güvenlik soruşturması yapılıp öyle açıklanacak dedi uzun süreceğini bana söyledi bilginiz olsun
hocam sen bunu başka bir yerde de yazdın neresi hatırlamıyorum bak bişeyi bilmiyorsan yazma olur mu çok rica ediyorum

Alperrkamuss

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
Bu dediğiniz mümkün değil "iskur dan bi bayan" diye biri de yok!

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
bana da işkurdan bi bayan geldi 2019a kadar açıklanacak dedi kesin bilgiymiş

Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer

10URR

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Genel liste bu kadar zaman aliyorsa imd mulakat ve buro personeli güvenlik sorusturmasini dusunemiyorum :)

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
50.500 paylaşım almış bu gönderi söyleyeceklerim bu kadar.
"Resmî evrağa yakınımsı olsun yeterki imzanın sabahtın Aliye ait olması Ne değiştirir ki ilan ilandır hem kura İLE belki şans bana da Güler" demiş herkes :D