BEKLEMEDE İskur 2.219 Personel Alım ilanı

Rosa lux.

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Aksam twitter etkinligi yapılacak whatsapp gruplarindan imd'ler para topluyor bot için. Tag belli olunca yazcam. Bi sekilde baskı kuralım artik elimizden ne geliyorsa.

Eğitim
Lisans
Üni
Aksaray Ünv.
Bölüm
İşletme
ben 72 ile büro elemanı için basvurdum ben bile bu puanla dört gözle sonuç bekliyorum :(

Rosa lux.

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
"Merhaba arkadaşlar;
Bugün saat 21:00 ile 23:00 arasında iş ve meslek danışmanları olarak uzun bekleyişimizi sonlandırmak için Twitter da TT etkinliği olacaktır.Hassasiyet sahibi tüm arkadaşların katkısını bekliyoruz. TAG
#IMDmülakatıAçıklansın."

Siz de bu tag'a destek olun lutfen büro personeliyle ayni alım sonuçta. Uzun olmasin diye bunu seçmişler. Tt listesine ilk besten girecek.

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
ARKADASLAR Biraz önce aradım iskuruN SOZLESMELİpersonel sonucunun açıklanması ekimi bulur mu diye sordum yok bulmaz az kaldı sabret dedi
facede paylaşmış biri

onur emre ak

Site Müdavimi
Bölüm
Kamu Yönetimi
eylül ayı içerisinde açıklanacağını düşünmekteyim. 15 ine kadar açıklanır gençler ekime kalmayacak sıkmayın canınızı. puanlar da 80 'e kadar düşer 79 bile olabilir. hakkınızda hayırlısı

makus

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
eylül ayı içerisinde açıklanacağını düşünmekteyim. 15 ine kadar açıklanır gençler ekime kalmayacak sıkmayın canınızı. puanlar da 80 'e kadar düşer 79 bile olabilir. hakkınızda hayırlısı
imd için evet 79 olabilir fakat memurluk hic zannetmiyorum acikcasi .ins bir an once aciklanir

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer
Erken açıklanmasına ihtimal verilmeyen gümrük bundan önce açıklanırsa gülerim ben, tutamam kendimi

Rosa lux.

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Az once duyuru yayinlandi. Imd'lerin belge kontrolu yapıldığına dair. Aciklanmasi çok yakın artik. Genel müdür geç açıklanmasının gerekçesi olarak hep bunu dile getiriyordu cünkü

ef4r4r4r

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
hadi bakalım en erken 15i olur artık vay anasını ya