İşkur şişli asil ve yedekler (grup farketmez)

Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
Diğer
Öncelikle hepimize hayırlı olsun.yedek bekeyen arkadaşlar içinde umarım herşey güzel gelişir.bu başlik altinda hem bilgi paylasimi yapalim hem sureci işleyisi konusalim arkadaslar. Grup 5 . 12 asil kazanandan biriyim evrak teslimi yaptim diger arkadaslarda durumlar nedir paylasalim bekleyen arkadaslarda onunu net gorsun

cansum34

Yeni Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Bitlis Eren Ünv.
Bölüm
Diğer
Öncelikle hepimize hayırlı olsun.yedek bekeyen arkadaşlar içinde umarım herşey güzel gelişir.bu başlik altinda hem bilgi paylasimi yapalim hem sureci işleyisi konusalim arkadaslar. Grup 5 . 12 asil kazanandan biriyim evrak teslimi yaptim diger arkadaslarda durumlar nedir paylasalim bekleyen arkadaslarda onunu net gorsun
ist.il müd. grup 1 14.yedek. bilginiz var mı acaba gitmeyecek olan?

Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
Diğer
ist.il müd. grup 1 14.yedek. bilginiz var mı acaba gitmeyecek olan?
Net bilgim yok forumlarda okuduğum 3 kisi var 50 kisilik bi kadroda 14. Yedek olarak sans dusuk gibi duruyor olsada umudunuzu yitirmeyin takibi birakmayin

cansum34

Yeni Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Bitlis Eren Ünv.
Bölüm
Diğer
Net bilgim yok forumlarda okuduğum 3 kisi var 50 kisilik bi kadroda 14. Yedek olarak sans dusuk gibi duruyor olsada umudunuzu yitirmeyin takibi birakmayin[/
Allah büyük elbet ama merkezi alım oldu kgm sahil güvenlik nufus açıklandı illa ki gidenler olmuştur diye düşünüyorum

iibfli89

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Pendik 5.gruptan gitmeyecek var mı bilginiz var mı tek kisi alıyor ve tek Yedeğim

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
Diğer
ŞİŞLİ GRUP 5 1.YEDEĞİM GİTMEYECEK OLAN OLURSA HABER VEREBİLİR Mİ? HEYECAN SÜRÜYOR.

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
Diğer
Hocam maaş servis yemek durumları hakkında bilgi edinebildiniz mi? çalışma ortamı nasıl ayrıca ben ptt de çalısıyorum sözleşmeli işçi statüsü olan İHS liyim istifa edip geçmekte problem yaşam durumum olur mu?

Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
Diğer
Hocam maaş servis yemek durumları hakkında bilgi edinebildiniz mi? çalışma ortamı nasıl ayrıca ben ptt de çalısıyorum sözleşmeli işçi statüsü olan İHS liyim istifa edip geçmekte problem yaşam durumum olur mu?
Hocam maas 3000 civari olcak ustu olursa super zaten servis buyuk ihtimal mevcut burasi istanbul servis olmayan devlet kurumu nadirdir ama sinirli olabilir net degilim calisma ortami kesinlikle bir ptt degil en rahat soleyebilcegm bu.ptt 399 ihs bu 657 4/b o yuzden geciste sorun yok ki bunu yapan var daha onceden ptt den nufusa gecilmis. O yuzden sabret az daha mesai arkadasi olunca bu yazdiklarimizi okuyup guleriz biraz

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Pendik gebze arasında servis varmıdır acaba ya

??????

Yeni Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Erzincan Ünv.
Bölüm
Diğer
Şişli grup 4 ün 2. yedeğiyim asilleride 1. yedegi de bulamadim. Karsilasan arkadaslar olduysa lütfen bilgi versin.

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
Diğer
arkadaşlar merhaba ,

bugün şişli işkur merkezine gittim ve şartları sordum soruşturdum. öncelikle her merkezde yemekhane yok yemek çıkmayabilir yani yemek çıkmıyor bari yemek parası verilsin diyorsanız üzgünüm yemek parası da yok ayrıca yemek çıksa bile ücretli 3-4 lira şişlide 3 liraymış. servis ağı yok denecek kadar az ve zayıf kısaca yok diyebiliriz. maaş büro personeli 3000 tl şuan 200 lira vergi dilimine kesiliyor net 2800-2900 civarı imd ise 4100 tl vergi dilimi de 300-400 kesiliyor 3500-3600 civarı şuan sözleşmeli imde ve büro böyle kadrolular daha az alıyor ancak önemle dikkat edilmesi gereken konu şu sözleşmeli büro memuru asla yükselemiyor yükselebilmesi için kadrolu olması gerekiyor ve son 7 yıldır kadroya geçiş hiç olmamış o yönde bir eğilimde yokmuş imd yi sormadım bilmiyorum. servis yok zaten üzücü olan yol yardımı da yok

bu arada şişli grup 5 1. yedeğim arkadaşlar gitmeyeceğim 2. yedeğe şimdiden hayırlı olsun .

saygılarımla.

??????

Yeni Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Erzincan Ünv.
Bölüm
Diğer
arkadaşlar merhaba ,

bugün şişli işkur merkezine gittim ve şartları sordum soruşturdum. öncelikle her merkezde yemekhane yok yemek çıkmayabilir yani yemek çıkmıyor bari yemek parası verilsin diyorsanız üzgünüm yemek parası da yok ayrıca yemek çıksa bile ücretli 3-4 lira şişlide 3 liraymış. servis ağı yok denecek kadar az ve zayıf kısaca yok diyebiliriz. maaş büro personeli 3000 tl şuan 200 lira vergi dilimine kesiliyor net 2800-2900 civarı imd ise 4100 tl vergi dilimi de 300-400 kesiliyor 3500-3600 civarı şuan sözleşmeli imde ve büro böyle kadrolular daha az alıyor ancak önemle dikkat edilmesi gereken konu şu sözleşmeli büro memuru asla yükselemiyor yükselebilmesi için kadrolu olması gerekiyor ve son 7 yıldır kadroya geçiş hiç olmamış o yönde bir eğilimde yokmuş imd yi sormadım bilmiyorum. servis yok zaten üzücü olan yol yardımı da yok

bu arada şişli grup 5 1. yedeğim arkadaşlar gitmeyeceğim 2. yedeğe şimdiden hayırlı olsun .

saygılarımla.
Evrak teslim etmeyenler hakkinda bilgileri var miymis bende grup 4 üm 2. yedegim ama ne asillerden ne yedekten ses yok

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
Diğer
Evrak teslim etmeyenler hakkinda bilgileri var miymis bende grup 4 üm 2. yedegim ama ne asillerden ne yedekten ses yok
evet sordum bilgileri yokmuş ben gidip sorsam söylerler mi diye de sordum bilgi paylaşmak yasak dediler söylemezlermiş.