İşkur şişli asil ve yedekler (grup farketmez)

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Maliye
arkadaşlar merhaba ,

bugün şişli işkur merkezine gittim ve şartları sordum soruşturdum. öncelikle her merkezde yemekhane yok yemek çıkmayabilir yani yemek çıkmıyor bari yemek parası verilsin diyorsanız üzgünüm yemek parası da yok ayrıca yemek çıksa bile ücretli 3-4 lira şişlide 3 liraymış. servis ağı yok denecek kadar az ve zayıf kısaca yok diyebiliriz. maaş büro personeli 3000 tl şuan 200 lira vergi dilimine kesiliyor net 2800-2900 civarı imd ise 4100 tl vergi dilimi de 300-400 kesiliyor 3500-3600 civarı şuan sözleşmeli imde ve büro böyle kadrolular daha az alıyor ancak önemle dikkat edilmesi gereken konu şu sözleşmeli büro memuru asla yükselemiyor yükselebilmesi için kadrolu olması gerekiyor ve son 7 yıldır kadroya geçiş hiç olmamış o yönde bir eğilimde yokmuş imd yi sormadım bilmiyorum. servis yok zaten üzücü olan yol yardımı da yok

bu arada şişli grup 5 1. yedeğim arkadaşlar gitmeyeceğim 2. yedeğe şimdiden hayırlı olsun .

saygılarımla.
Son kararınız nedir yedek listesi açıklandı, başvuracakmısınız

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Maliye
gitmiyorum hocam diğer arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun .
teşekkürler bilgi verdiğiniz için. Yedek listeleri 2 ayda açıklandı kimbilir diğeri kaç ayda açıklanır.bende 7. yedektim, bu durumda yedek listesi açıklanınca kendimi görebilicem.

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
Diğer
teşekkürler bilgi verdiğiniz için. Yedek listeleri 2 ayda açıklandı kimbilir diğeri kaç ayda açıklanır.bende 7. yedektim, bu durumda yedek listesi açıklanınca kendimi görebilicem.
inşallah hocam sevinirim sizin adınıza allah utandırmsın çok guzel bir arkadasımızın ekmegini eline alması hayırlı olsun simdiden yüregini ferah tut az daha sabret.

ors

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar Şişli grup 5 gitmeyecek olanlar var mı lütfen gitmeyecekler buraya yazarsa çok sevinirim malum hepimizin işe çok ihtiyacı var çok umutsuzum ama yine de sormakta yarar var..Allah hepimizin gönlüne göre versin

Istanbul il mudurlugu 55.yedegim .çalışma şartları hakkında bilgi edinen arkadaşlar varsa ve paylaşırlarsa cook sevinirim

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Biraz konu dışı ama gsb nın işçi alımı nihai liste ne zaman onaylanıp yayınlanacak arkadaşlar :)