işkura gidin aktif iş aradığınızı belirtin işsizlik oranını yükseltin!

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
şuanda işsizlik oranına dahil değil.herkes işkura gitsiz aktif olarak iş aradığını belirtsin.(size sunulan işleri ister beğenin ister beğenmeyin) %10 luk işsizlik oranını %20 yapalım(gerçek rakam ortaya çıksın).seçimler öncesi birileri hizaya gelmeli.

vera

Site Müdavimi
ben gittim bana sunulan is bile olmadi yani begenmeme durumum bile olamadi :S iskurdaki adam bi de dil ogren kendini gelistir filan diye beni sucladi sacma diyaloglar gecti :/ :/

vera

Site Müdavimi
issizlik orani da bildigim kadariyla %20 az da degil ama yapilan bisi yok

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ben gittim bana sunulan is bile olmadi yani begenmeme durumum bile olamadi :S iskurdaki adam bi de dil ogren kendini gelistir filan diye beni sucladi sacma diyaloglar gecti :/ :/
Net üzerinden aktifleştirdim.Bende bi akp milletvekiliyle böyle bi diyalog yaşadım.Vekilim 84 aldım dedım neden 100 değil dedi :D Milletvekili olmanın şartının ilkokuldan geçtiğini unutarak...

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
kendisi ne kadar biliyor acaba?

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
gitmişken de işkur şube müdürüyle konuşurdunuz sıkıntılarımızı dile getirirdiniz