İşletme kpss atama puanları

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
2018 Kpss puanıyla olacak alımların 3 defa olacağını farzedersek alımlar minimum kaçla kapar sizce? 85.97 puanım var kaçıncı atamada gidebilirim tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
İyi puab

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Tam bilmiyorum konuyu, senede 3 defa diye düşündüm daha dogrusu oyle duymustum.
Hocam öncelikle senede 3 defa değil 2 senede 4 defa merkezi atama olur. Bunun haricinde bide açıktan alım dediğimiz alımlar oluyor,sorunuza gelecek olursak atanırsınız diye düşünüyorum fakat hangi alımda olur bunu tahmin etmek zor.

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam öncelikle senede 3 defa değil 2 senede 4 defa merkezi atama olur. Bunun haricinde bide açıktan alım dediğimiz alımlar oluyor,sorunuza gelecek olursak atanırsınız diye düşünüyorum fakat hangi alımda olur bunu tahmin etmek zor.
2020ye kadar yolu var desenize hocam, çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler icin atama dönemleri ne zaman genel olarak o konu hakkinda bilgi verebilirmisiniz ?

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
Kaç puanla kapar temmuzda fikri olan var mı ?ilk atama 88 ile kapamıştı işletme bölümü

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
2018 Kpss puanıyla olacak alımların 3 defa olacağını farzedersek alımlar minimum kaçla kapar sizce? 85.97 puanım var kaçıncı atamada gidebilirim tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
bu atama doğu artı çakılı olur diyorum. 85 altını görme ihtimali malesef düşük.

kararsiz memur

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Puandan çok sıralama önemlidir hocam puana iyi diyebilmemiz için sıralamaya da bakmak lazım.

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
Puandan çok sıralama önemlidir hocam puana iyi diyebilmemiz için sıralamaya da bakmak lazım.
Bütün yılların sıralamaları elimizde yok hocam kulaktan dolma 3000 farketti 5000 farketti bilgileriylede umutsuzluğa kapılmamak lazım eldeki verimiz puan onla yorumlayalım diyoruz.

kararsiz memur

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
O zaman şöyle yapalım. 2014 yılında benim puanım 84.9 idi. Sıralamam 15300 falandı. 1 milyon 250 bin kişi kadar girmişti, tam hatırlayamıyorum yalan olmasın. Belki burdan bir çıkarım yapabilirsiniz. Ama şu atamada kesin gidersiniz gibi bir şey demek çok zor hocam

kararsiz memur

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Bütün yılların sıralamaları elimizde yok hocam kulaktan dolma 3000 farketti 5000 farketti bilgileriylede umutsuzluğa kapılmamak lazım eldeki verimiz puan onla yorumlayalım diyoruz.
O zaman şöyle yapalım. 2014 yılında benim puanım 84.9 idi. Sıralamam 15300 falandı. 1 milyon 250 bin kişi kadar girmişti, tam hatırlayamıyorum yalan olmasın. Belki burdan bir çıkarım yapabilirsiniz. Ama şu atamada kesin gidersiniz gibi bir şey demek çok zor hocam