İşletme kpss atama puanları

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
O zaman şöyle yapalım. 2014 yılında benim puanım 84.9 idi. Sıralamam 15300 falandı. 1 milyon 250 bin kişi kadar girmişti, tam hatırlayamıyorum yalan olmasın. Belki burdan bir çıkarım yapabilirsiniz. Ama şu atamada kesin gidersiniz gibi bir şey demek çok zor hocam
Siz aranmışsınızdır o zaman hocam hangi kurumdasınız?

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Arkadaşlar kadrolar gelmeden bütün yorumlar farazi. Az daha sabır.

Tgbtgb

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hocam biraz alakasız olacak ama benim 87 yorum bekliyorum bu atamada gider miyim acaba :)
87 ile illaki gidersin önümüzdeki atamada ama sirf atanmak icin tercih yapmayin.kurum cok önemli her gün ayaklarınız sürüne sürüne ise gitmek cok kötü bir sey. 87 ile acikta kalmazsin iyi düşün iyi arastir oyle karar ver.

Gs21gs

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
87 ile illaki gidersin önümüzdeki atamada ama sirf atanmak icin tercih yapmayin.kurum cok önemli her gün ayaklarınız sürüne sürüne ise gitmek cok kötü bir sey. 87 ile acikta kalmazsin iyi düşün iyi arastir oyle karar ver.
Haklisiniz hocam inş güzel kurumlar çıkar bu alımda Bakalım her şeyin hayırlısı olsun hakkımızda

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Maaşlar ve çalışma şartları nasıl hocam peki :)
icra 3425.. düz memurlar 3315 mi ne alıyor bilmiyorum tam. VHK;ier düz memurdan 40 tl mi ne fazla alır.. KİT dışı olarak icra iyi.. YDS yoksa memur maaşları aynı. kurum olarak tarım karayolları vs gibi vatandaşla çok iş yoksa iyidir. SGK sadece adı var.. uzantısı var.Sen hangi kurum istiyorsun?

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
icra 3425.. düz memurlar 3315 mi ne alıyor bilmiyorum tam. VHK;ier düz memurdan 40 tl mi ne fazla alır.. KİT dışı olarak icra iyi.. YDS yoksa memur maaşları aynı. kurum olarak tarım karayolları vs gibi vatandaşla çok iş yoksa iyidir. SGK sadece adı var.. uzantısı var.Sen hangi kurum istiyorsun?
Gönlüm kitlerden yana ama gelirmi bilemiyorum teiaş, tcdd, et ve süt, çaykur olsa süper ama gelmez galiba :(

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Gönlüm kitlerden yana ama gelirmi bilemiyorum teiaş, tcdd, et ve süt, çaykur olsa süper ama gelmez galiba :(
tcdd et ve süt çaykur göreli olarak potansiyeli var. hele çaykur var. son atamada muhtemel olur. bunların da uzantısı her yerde yok ya, ondan düşüyor.. uzantısı az olan çaykur bayağı düşüyor.

Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
İşletme
sen puanını söyle ben yorum üretebilirim belki:)

Ben de 89,36 ile İzmir için pusudayım. İzmir'e alım çok olmadığı için biraz karamsarım aslında, siz ne yorum yaparsınız? Biraz falcı mantığı oldu ama umutlarım yeşersin istiyorum galiba :)