ismail koncuk s haberde iibf yi de konuşuyor

bahtsız bedevi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
konuşmada iibf ye de değindi ama tabi asıl konu öğretmen atamaları şubata 40,000 atama istiyor

bahtsız bedevi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
temel konu öğretmen atamalarıydı ama 400,000 iibf nin de atama beklediğini söyledi bol bol hükümeti eleştirdi çok güzel konuştu keşke bizide böyle savunan birisi olsa

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
paralelcilerin kanalında konuşulması bişey ifade etmez yandaş basında yer alması lazım bu konunun..

başbakana İİBF açılımı yapması için baskı yapmak lazım abi adam seçimi almak için açılım üstüne açılım yapmaya çalışıyo işler kötü gidiyo kullanalım artık bunu yahu :) yoksa 200 kadroyla olacak gibi değil

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
başbakana İİBF açılımı yapması için baskı yapmak lazım abi adam seçimi almak için açılım üstüne açılım yapmaya çalışıyo işler kötü gidiyo kullanalım artık bunu yahu :) yoksa 200 kadroyla olacak gibi değil
çok dil döktük her yerde hocam. erdoğansız ilk seçim dedik. anayasayı değiştirecek çoğunluk istiyorlar dedik. bu son şansımız 2019a kadar daha seçim olmayacak dedik. ama eylem için 20 kişi toplayamadık..

iibf kadro

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
çok dil döktük her yerde hocam. erdoğansız ilk seçim dedik. anayasayı değiştirecek çoğunluk istiyorlar dedik. bu son şansımız 2019a kadar daha seçim olmayacak dedik. ama eylem için 20 kişi toplayamadık..
yo yo koskoca iibf de 20 kişi olduk hocam düzeltelim sayıyı:)