işsiz olanınız var mı?

glbn88

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Sosyal Bilimler Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
Potansiyeli olmayan ancak yalakalığı sayesinde işe girmiş arkadaşlarınızı görünce nasıl motive ediyorsunuz kendinizi?

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer
o kadar okuduk ettik, yüksek yaptık, kitaplar yazdık, seminerlere katıldık, bunların hiçbirini yapmayanlar en iyi kurumlarda dirsek çurutuyor.
Bu yazdıklarını ben mi yazdım :koptum::koptum::koptum: aynılarını yaptım da

mutlulukiptal

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Allaha havale ediyorum artık önceleri sinir olur kendi kendimi yerdim baktım bunun bir faydası yok bana psikolojim daha çok bozuluyor, yesinler hakkımızı diyorum artık öbür dünyayada lazım olacak bunlar diye kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum

wandering

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Allaha havale ediyorum artık önceleri sinir olur kendi kendimi yerdim baktım bunun bir faydası yok bana psikolojim daha çok bozuluyor, yesinler hakkımızı diyorum artık öbür dünyayada lazım olacak bunlar diye kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum
Rabbim her zaman emek verenlerle brraberdir hic ummadigimiz anda guzel seyler olabilir benim en yakin arkadaslrimdan biri uzman oldu yakin sanirdim vatandas bizi begenmiyor baktim uzuyor fazla gorusmuyorum artik kotu gun dost olmayanlari hayattan cikarmak gerekiyor

wandering

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Sizlere bir soru sorayim formasyonda ikinci oncelikliyim dgs ie aof den bir bolum okuyup atanma sansim var ayni bolum orgundedevar yatay gecis hakkim var o bolume ayni zamanda dgs ie aof den alternatif ikinck bolumu okuyabilirim iki okumak istedigim bolumdede ogretmenlik ten atama var sizce denemelimiyim zaman sikintisi var bolumlr zor degil yeni bi kapi acilabilir birini mi ikisini mi ayni anda yapayim sizce

glbn88

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
Siyaset Bilimi
Kpss diyen arkadaşım, maalasef her alanda atama yok.

glbn88

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
Siyaset Bilimi
Boştayken gidip gönüllü olayım şunu yapayım bunu yapayım diyorum ama insanda heves kalmıyor.

ezel28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Şöyle söyleyeyim Allah düşmanımın başına işsizlik ve haketmediği ağır bir iş te çalışma durumu vermesin...
Psikolojik sıkıntısı mı desen maddi sıkıntılar mı desen aile eş dost çevre akraba baskıları mı desen hangi birini sayayım... bende acaip çektim o durumlardan hatta şu an bile 2 üniversite bitirmiş asgari ücrete sabahtan akşama kadar çalışan aynı zamanda kpss kasan 30 una dayanmış biriyim :) o yüzden ne hissettiğini biliyorum ama tavsiyem moral motivasyonunu sürekli yüksek tutmaya çalış.. en önemlisi şu an için bu..

wandering

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Ezel iki gundur perisanim istedigim netler olmuyo denemelerde kafami topluyamiyorum motivsyon sifir varya cok stres oldum ya formasyon cikti almasam mi diy dusunuyorum sehir disi ve iyce kotuye gidrse her sey diye iste calisirken motivsyonum daha yuksek ti :(