İst- Büyükçemece SYDV

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
- Windows, Ofis programlarını iyi derecede bilmek, (Aldığı sertifika, kurs bitirme belgesi veya Transkript üzerinde Bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belge), Muhasebe bilgisi ve muhasebe programı kullanma bilgisi ve tecrübesine sahip olmak

- Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olmak.

- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak - İstihdam Edilecek 1 (Bir) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (Muhasebe Birimi) için aşağıdaki ÖZEL ŞARTLAR aranır.

1- Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olmak.

2- ÖSYM tarafından 2014 yılında lisans mezunları için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

3- Muhasebe bilgisi ve muhasebe programı kullanma bilgisi ve tecrübesine sahip olmak ve bu alanda Kamu veya Özel Sektörde en az iki (2) yıl iş tecrübesine sahip olmak,

4- Kamu İhale Kanunu ve diğer ihale mevzuatı ile ilgili eğitim almış olmak,

5- Bilgisayar kullanmak, Windows, Ofis programlarını iyi derecede bilmek, (Aldığı sertifika, kurs bitirme belgesi veya Transkript üzerinde Bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belge)

6- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak

7- Mevcut vakıf personeli durumu ve iş dağılımı dikkate alınarak, mülakata çağrılmaya hak kazanan adaylar arasından ERKEK adaylar öncelikli tercih edilecektir.

8- En az 3 yıl eş, sağlık, üst göreve atanma ve Mütevelli Heyetçe kabül edilecek mazeret olmadığı takdirde Vakıfta çalışmayı taahhüt eder,

9-Müracaat tarihinde 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak,

10-Erkek Adaylar Askerlik görevini yapmış olmak veya en az iki yıl tecilli olduğunu belgelemek,

11- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

12- Seyahat engeli olmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak.

DETAYLI BİLGİ İÇİN: www.buyukcekmece.gov.tr

SON BAŞVURU 7 EKİM

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bu ilan benim fazla başvuru olmasın lütfen :D

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
ins. mustor hocam dualarimiz seninle..

Bölüm
Kamu Yönetimi
KPSS puanı olmasaydı ben alınırdım kesin.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bu ilan benim fazla başvuru olmasın lütfen :D
Dün bir kuruma başurdum, ön yazımda yeniden Ankara'da yaşamak istediğim için başvuruyorum yazdım. :D İstiyorsan başvurup ruh hastası taklidi yaparak direkt seni almalarını sağlayabilirim. :D