ESKİ İLAN İSTANBUL BEYKOZ SYDV BÜRO GÖREVLİSİ 1 KİŞİ

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
- Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler ve iktisadi idari bilimler fakültesinin bölümlerinin birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak
- ASGARİ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan 2013 ve 2014 Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, Office programlarını iyi derecede kullanabilmek , Yabancı dil ve B sınıfı ehliyet tercih sebebidir

@peter keating hocam aralık ocak gibi tekrar ilana çıkar demişti ve çıktı :D

Carsi78

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
ilana başvurmayı düşünen var mıdır ?

Carsi78

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
istanbuldayım da beykoz çok uzak bana.. buradan başvuran yok mudur ki ?

Carsi78

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
mülakata bile kalmayacağım kesin olmasına rağmen gidip başvuruda bulundum 200 ve üzeri kişi başvuruda bulunmuş

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
mülakata bile kalmayacağım kesin olmasına rağmen gidip başvuruda bulundum 200 ve üzeri kişi başvuruda bulunmuş
balikesir den bir ilçe ilana çıkmış ikametgah istemiyor ama dünya şey siralamis şu olursa ek şu puan bu puan diye.ikametgah yok evrak.gotursem mi acaba? bayada yol yani bilemedim.

estralla69

Aktif Üye
Mücadele Grubu
balikesir den bir ilçe ilana çıkmış ikametgah istemiyor ama dünya şey siralamis şu olursa ek şu puan bu puan diye.ikametgah yok evrak.gotursem mi acaba? bayada yol yani bilemedim.
mülakat için söylemişler onları ama gerçekten onlara uyacaklarsa helal olsun derim ben...

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
mülakat için söylemişler onları ama gerçekten onlara uyacaklarsa helal olsun derim ben...
o yüzden dedim ya evrak versem mi? acaba napsam arkadaş işe ihtiyacımız var evden çıkmaya ihtiyacımız var off of!

Carsi78

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
o yüzden dedim ya evrak versem mi? acaba napsam arkadaş işe ihtiyacımız var evden çıkmaya ihtiyacımız var off of!
nereden balıkesir sındırgıya başvuracaksın ki git gel yapman sorun olmayacaksa hiç düşünme başvur. :)

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
nereden balıkesir sındırgıya başvuracaksın ki git gel yapman sorun olmayacaksa hiç düşünme başvur. :)
git gel sorun olur ama balikesir iyi ehliyet muhabbeti yok başvurumu kabul etti ikametgah yok yani düşeş düştü gibi napsam bilmiyorum

serin

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
@betimlemeツ dünden beri ilanı açıp açıp bende bakıyorum.. başvursam o kadar yol gittiğime değer mi diyorum.. küçük yer alacakları adam belliyse die de vazgeçiyorum.. ama o mülakat için sıraladıkları hoşuma da gitti.. gerçekten öyle bi mülakat olacaksa koşa koşa gideyim..

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
@betimlemeツ dünden beri ilanı açıp açıp bende bakıyorum.. başvursam o kadar yol gittiğime değer mi diyorum.. küçük yer alacakları adam belliyse die de vazgeçiyorum.. ama o mülakat için sıraladıkları hoşuma da gitti.. gerçekten öyle bi mülakat olacaksa koşa koşa gideyim..
yani ikametgah olayı olsa ya da ne bilim bu kadar ayrıntı olmasa aman torpil konuşacak derdim. tabi bunu demiyor muyum hayır yine diyorum torpil olacakta acaba torpilli vatandaşı kamufle mi ediyorlar:)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
valla benımde aklımdan gectı adamlar guzelce yazmıs puanların nerden verılecegı mulakat puanıda 20 uzerınden :D torpıl morpıl yok demeye getırmısler yemınlen ama balıkesır cok ıstesemde yol parası gıt gel yapcak param yok yanar yanar ona yanarım bırde sen basvurduysan bıze gelmez :D kac kısı mulakata cagrılcak onu okumadım ben 1 alınacak 3 mu cagıracaklar ya da 5 mı acep

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
valla benımde aklımdan gectı adamlar guzelce yazmıs puanların nerden verılecegı mulakat puanıda 20 uzerınden :D torpıl morpıl yok demeye getırmısler yemınlen ama balıkesır cok ıstesemde yol parası gıt gel yapcak param yok yanar yanar ona yanarım bırde sen basvurduysan bıze gelmez :D kac kısı mulakata cagrılcak onu okumadım ben 1 alınacak 3 mu cagıracaklar ya da 5 mı acep
sen evrak teslim edeceksen ben ben başvurumu iptal de ederim yelken no problemus cetirus paribus:)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
sen evrak teslim edeceksen ben ben başvurumu iptal de ederim yelken no problemus cetirus paribus:)
yok anacım bıze yedırmezler belkı yukseklerden yıyenlerden bırı sen olursun tam gaz devam bosver kalsın ;)

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat