İSTANBUL Bölgesinde Ev Tutmayı Planlayıp Arkadaş Arayanlar Veri Tabanı

freezenty

Site Müdavimi
Arkadaşlar malumunuz üzere İstanbulda kiralar lokasyon farklılığına göre 1000 liradan başlamakta haliyle bizler için çok büyük bir gider olmakta. Bu giderin paylaşımı bir gereklilik gibi duruyor. Şuan İstanbulda şubelerimiz belli olmasa bile en azından veri tabanı oluşturmuş oluruz lazım olduğunda da temas kurulur.

* Ben Ptt İstanbul Anadolu yakasını kazandım karadenizliyim, muhtemelen ümraniye Dudullu bölgesinde işe başlayacağım ( İnsan Kaynakları Müdüriyesi öyle söyledi) bu sebepten bu lokasyonda bir ev tutmayı planlamaktayım. Ev arkadaşı aradığımı şimdiden bildireyim.

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Ay bende karadenizliyim ama avp yakasinda ariyorum keske ayni yerde olaydij avp yakasinda ev tutmayi dusunen var mi

freezenty

Site Müdavimi
Keske kiralar dusuk olsYdi kimse zorlanmazdi en azindan bekar arkadaslar olarak bizler icin en ideali birlikte eve cikmak gbi gozukuyor. Avrupa yakasinda bir tane arkadasimiz var bu seklde dusunen nereye tayini ckarsa yazarm buraya yakin olursa tmasa gcrsnz.. yine anadoluda bayan arkadasimda var bu sekilde dusunen..

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Ay bende karadenizliyim ama avp yakasinda ariyorum keske ayni yerde olaydij avp yakasinda ev tutmayi dusunen var mi
Keske kiralar dusuk olsYdi kimse zorlanmazdi en azindan bekar arkadaslar olarak bizler icin en ideali birlikte eve cikmak gbi gozukuyor. Avrupa yakasinda bir tane arkadasimiz var bu seklde dusunen nereye tayini ckarsa yazarm buraya yakin olursa tmasa gcrsnz.. yine anadoluda bayan arkadasimda var bu sekilde dusunen..
Aynen cok iyi olur bekliyorum

paüsecil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
Arkadaşlar semtler belli olunca bende ev arayışı içine gireceğim. misafirhaneler şayet yazdığımız semtlere verileceksek uzak kalıyor. Özellikle Antalya'dan gidecek varsa avrupa yakası için haberleşelim buradan. :)

Jon Snow

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Ben de istanbul gümrük, yerim tam belli değil şuan. Belki ben de konuma göre ev arkadaşı arayabilirim sanırım

oflinekpss

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Valla bu baslik cok iyi olmus Carsamba gunu bende isbasi yapicam istanbulda buyuk ihtimallr avrupa yakasi olacak Ev arkadasi arayanlar varsa burdan haberlesebiliriz :)

freezenty

Site Müdavimi
Ptt muhtemelen yerler 18_23 temmuz arasinda belli olur ona gore yerleri yazar aklina yatan arkadaslarimiz birlikte eve cikarlar.. kyk nin yerleri ne zaman belli olacak acaba bilen var mi ...

reeder_A7iC_IPS cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

freezenty

Site Müdavimi
Ümraniye Dudullu tarafında bir erkek ev arkadaşı buldum eski sınıf arkadaşım şuan bankacı . Kendisiyle konuştum eve çıkacağız eğer bu yer konusunda bir değişiklik olmassa inşallah... Yanımıza yine arkadaş alabiliriz şimdiden bilginiz olsun.

Bölüm
ÇEKO
Ümraniye Dudullu tarafında bir erkek ev arkadaşı buldum eski sınıf arkadaşım şuan bankacı . Kendisiyle konuştum eve çıkacağız eğer bu yer konusunda bir değişiklik olmassa inşallah... Yanımıza yine arkadaş alabiliriz şimdiden bilginiz olsun.
merkezi alımda ben de ümraniye tercih ettim gelirse konuşabiliriz

freezenty

Site Müdavimi
merkezi alımda ben de ümraniye tercih ettim gelirse konuşabiliriz
Olabilir Tabiki Mustafa Hocam , bizde dudullu çıkacağını düşünerek hareket ediyoruz . Sizinde şubeniz önemli tabikide, şube belli olunca haberleşiriz muhakkak. Bu arada insan kaynakları yetkilisiyle nereyi istediğinize dair görüşme fırsatınız olmuşmuydu ? müdiresiyle felan.

Bölüm
ÇEKO
Olabilir Tabiki Mustafa Hocam , bizde dudullu çıkacağını düşünerek hareket ediyoruz . Sizinde şubeniz önemli tabikide, şube belli olunca haberleşiriz muhakkak. Bu arada insan kaynakları yetkilisiyle nereyi istediğinize dair görüşme fırsatınız olmuşmuydu ? müdiresiyle felan.
ben sgk merkezi den tercih yaptım bugun yarın açıklanır

freezenty

Site Müdavimi
Bu başlığıda yukarıya çıkaralım malum merkezilerde açıklandı yavaş yavaş her şey netleşecektir.

paüsecil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
Şişli bölgesinde sgk ya atanan ve ptt ye atanan arkadaşlar olursa irtibata geçelim arkadaşlar.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
İstanbul Avrupa yakası - Erkek

ilçe henüz belli olmadı, netleşince görüşelim beyler