ESKİ İLAN İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Personel Alım İlanı

Katılım
11 Ağu 2015
Mesajlar
1
Beğeniler
2
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
#1
Arkadaşlar merhaba,

Detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 80 ile kapatır diye tahmin ediyorum.

http://www.immib.org.tr/tr/immib-gundem-personel-alim-ilani-hk.html

İstanbul'daki ihracatçı birliklerinin diğerlerinden farkı vardır. %20 İstanbul tazminatı alırsınız. Yani maaşınız diğer illerdeki birliklere nazaran daha fazladır.

Bu arada şunu da belirtmemde fayda var. Burada yurtdışına gitme imkanı da var. Günlük 100 dolar harcırah alırsınız. Fuar katılımları ve ticaret heyetleri oluyor. Bir sürü ülkeyi gezip görme şansınız olur.

Yılda 4 maaş ikramiye, 2 tane de performansa dayalı ikramiye var. Bunları hesaba katınca, dil puanınıza göre maaşınız 3500 - 4000 TL arası olur diyebiliriz. (Yurtdışına çıkarsanız 4000'i geçer) Ayrıca dini bayramlarda ve yılbaşında nakdi yardımlar olur. Maaş zamları memur maaş zamlarıyla aynıdır. Burayı, sürekli çalışmaktan ziyade bir geçiş noktası olarak görmenizi tavsiye ederim. Daha iyi kadroları işsiz bir şekilde beklemektense burada çalışıp paranızı kazanırken kadroların açılmasını bekleyebilirsiniz. Burada çalışanlar 657 ye tabi değiller. O yüzden başka bir yerde memurluk kazanırsanız istifanızı vererek muvafakatnameyle uğraşmaksızın yeni iş yerinizdeki memuriyetinize kolayca başlayabilirsiniz.

Son başvuru 18 Ağustos.
 

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Katılım
11 Ağu 2016
Mesajlar
14,184
Beğeniler
26,433
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
#2
Basvurupta kazanan var mi bikac sorum olacakti