İstanbul Pendik SYDV alımı

Konu, 'SYDV' kısmında Tgb06 tarafından paylaşıldı.

1. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    İstanbul Pendik Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi 5 kişi

- ?SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKIFLARI PERSONELİNİN NORM KADRO STANDARTLARI, İŞ TANIMLARI, NİTELİKLERİ, ÖZLÜK HAKLARI VE ÇALIŞMA ŞARTLARINA İLİŞKİN ESASLAR? A GÖRE BELİRLENEN SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ÜNVANIYLA ÇALIŞTIRILACAK PERSONEL ALINACAKTIR. Aranan şartlar aşağıda belirtilmiştir: 1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3) Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 4) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak, 5) Bilgisayar kullanabiliyor olmak, 6) 20-35 yaş arasında olmak, 7) Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, 8) Erkek adaylar için en az -B- sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif sürücü olmak, 9) En az 1 yıldır İstanbul (Anadolu Yakası)?da ikamet ediyor olmak, 10)Üniversitelerin 4 yıllık Türk Dili ve Edebiyatı, Coğrafya, Tarih, Felsefe, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmet, Halkla İlişkiler ve İletişim bölümlerinin herhangi birinden ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Hukuk Fakültesi bünyesinde bulunan herhangi bir bölümden mezun olmak, 11) ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları aranmaktadır. 10.09.2014 Çarşamba günü mesai bitimine kadar aşağıdaki evraklar elden vakfa teslim edilecektir: 1) CV 2) KPSS sonuç belgesi 3) İkametgâh 4) Diploma fotokopisi 5) Ehliyet Fotokopisi(Erkek aday) 6) Kimlik fotokopisi

2. hunter1154

hunter1154 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    398
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    İstanbul Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    bakalım kaçla kapatıcak

3. sel3645

sel3645 Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    93
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Karadeniz Teknik Ünv.
    Bölüm:
    ÇEKO
    90'ın altına düşeceğini sanmam

4. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    ist sultangazı ıcınde ıkı ılan var ıkamet sartı aramıyor ama evraklar sahsen elden teslım edılecek dıyor :/ basvursam mı bılemedım gelmez bızım 83lere ama

5. k_d_k_l

k_d_k_l Aktif Üye

Ödül Puanları:
    8
    ikamet şartı yok mu yani ?

6. estralla69

estralla69 Aktif Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    9) En az 1 yıldır İstanbul (Anadolu Yakası)?da ikamet ediyor olmak.

beykozdan çıkan buna gelir yine yukarılarda kapanır puan herhalde. edebiyat vs de var bunda .s.s

7. k_d_k_l

k_d_k_l Aktif Üye

Ödül Puanları:
    8
    ben ilanın çıktığı ilçede ikamet etmek gerektiğini sanıyodum

Sayfayı Paylaş