istanbula atananlar

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Merhaba arkadaşlar.süreç nasıl işleyecek bizi ilçelere dağıtacaklar sanırım.bilgiai olan varmı? Direk gidelimmi merkeze

İskndr_06

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karamanoğlu Mehmetbey Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Merhaba arkadaşlar.süreç nasıl işleyecek bizi ilçelere dağıtacaklar sanırım.bilgiai olan varmı? Direk gidelimmi merkeze
Beklenen konu açılmış ins bizi bilgilendirebilecek arkadaşlar vardır

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Pazartesiden itibaren gidip baslayabiliriz gibi duruyor. Bakirkoydeki merkeze gidip ordan islemleri hallettikten sonra dagitim olacak sanirim .

İskndr_06

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
Kamu Yönetimi
Pazartesiden itibaren gidip baslayabiliriz gibi duruyor. Bakirkoydeki merkeze gidip ordan islemleri hallettikten sonra dagitim olacak sanirim .
Müdürlükten mi bizleri ilceleri direk gonderecekler yoksa bizim secme hakkımız var mi ??

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Istanbula atananlar olarak en büyük sıkıntımız konaklama olacak gibi duruyor . Mesela ben sali ya da carsamba gitmeyi dusunuyorum ama hala kalacak yer belli degil.

İskndr_06

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
Kamu Yönetimi
En büyük sorun kalacak yer orda polis bir arkadas ogretmen evi ve polis evinde günlük 70 ile 80 tl tl arasinda kaliniyor dedi ne derece doğru bilmiyorum

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Zeytinburnunda bi polis evi varmis ama genelde dolu oluyormus . Fiyat da 60 tl civari

serin

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar sizlerin görev nedir?

İskndr_06

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
Kamu Yönetimi
Benim ki gümrük memuru

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
öğrenci yurdu bulursam özel öğrenci yurdu :) ev ayarlayana kadar 1-2 ay :)

serin

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Hayırlı olsun arkadaşlar.. Benim rapotor. Sizler gümrük ve tic bölge mud ne mi gideceksiniz. Acaba benim de mi oraya gitmem lazım yoksa ticaret il mud ne mi gitmem lazım. Raportör arkadaşlar ne yapacaksiniz

İskndr_06

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar biz şimdi nereye gidecegiz bakırköy e mi gidecegiz

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Istanbul gumruk bolge müdürlugü yesilkoy mah. / Bakirkoy . Adres burasi . Buraya gidilecek diye biliyorum

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Raportör arkadaşlar İstanbul Ticaret İl Müdürlüğü'ne atandığımız için buraya gitmemiz daha uygun olacaktır diye düşünüyorum. Sonuçta biz Bakanlığın gümrük değil ticaret bölümünde yer alıyoruz Gümrük Bölge Müdürlüğü bizimle alakalı bir kurum değil

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Çok iyi olmuş bu başlık ya ben pazartesi bakanlığı arayıp çarşamba falan çıkmayı düşünüyorum yola.Kalacak yeride napıcam bilmiyorum yurt apart tarzı bi yer ayarlarım bi süreliğine

asem1987

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Aynen çok iyi olmuş bu başlık benim de sorularım var cevap bulamadığım :) ben istanbulda ikamet ediyorum ve eş durumundan istanbula atandım ( gümrük memur) .ancak şuan bayram nedeniyle memleketteyim.bu kadar çabuk açıklanacağını ummadığımız için agustos 1 e kadar izin aldı eşim geldik. Tebligatı bekleyip öyle dönsem diyorum ama riske de atamıyorum.ya tebligatın geldiğinden haberim olmazsa diye strese girdim.çünkü tebligattan sonraki gün başlamam gerekiyor.acaba kaç gün içinde gelir tebligat? Bakanlığı arasam bilgi verirler mi bu konuda?

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
sanırım pazartesi müdürlüğü arayıp bilgi almamız gerekiyor.ona göre hareket ederiz.kura çekilirken istanbula atama başlayınca müsteşar bey "istanbula atananlar orada 2 şer 2 şer etrafa dağılacaklar" demiştide başka bilgi vermemişti.
bu arada muhafaza memuru olarak atandım