İSYANLARDAYIM YİNE BU GECE....NE OLACAK BİZİM SONUMUZ YARAB....

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında sonsuzumut tarafından paylaşıldı.

1. sonsuzumut

sonsuzumut Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    2010 da mezun ol yıllardir kpss denen illlete çalış tam oldu deee hani fazla bir puan almamis olsamda gecen yıllarin atama puanlarina gore yorumlayıp oldu diyip umut besle sonucc olmayacak narasi atsin HÜKÜMET... Cözum 2014 kpss ye bir daha calismaya basla...İsyanim arti bu gece bölumdaslarim kaderdaslarim ulann arkadaslarimin hepsi düzeni kurduu al bugünde biri evliliğe adim attiii donmus bana sen ne yapican boylee kpss kitaplariylami evlenicennn sustummm bise diyemedim haklilardi ardi sira gelen sevgilimden gelen mesaj kiskaniyorum evlenenleri biz niye yerimizde sayiyoruz sustummm hic birsey diyemedim hâkli herkes hâkli 5 kuruş harclik veren babamin yeter olum bakislari arkadaslarimin sen niye bekliyorsun diye alaysi konusmalari sevgilimin bize ne zaman sira gelecek söylemleri herkes ama herkes hakliiii ben yani biz herseyi hakkediyoruz lanetlenmiş insan topluluğu olmuş iibf... istediği puani alamayan alipta atanamayan kardeşlerim ne olcak sonumuzz.... ne dayi var ne amca destek veren yok ee erzurumda ozel sektör yokkkkk ey kellosss maliye bakaniii ben ne yapicammmm hani bizim kadrolari kismak ozele yönel emirleri saciyorsun yaa ne yapicam ben gurbete cikayim dogruu ulann is tercubem yokkkkk okul bitti hersene sinav stresi yasadim olmasi için caba gösterdim kabul ediyorum kapasitem yok malim ben yüksek puan alamiyorum ama sunu iyi biliyorum sizlerin yedi sülalesini ise sokma becerisini benim gibi bir mal cok iyi goruyor hak yiyenler ALLAH sorsun... Benim gibi inancli birini intar etme pskilojisine soktunuz yaa Allah sorsun.....

2. Sedat

Sedat % 100 Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    158
    aman sakın kardeşim senden daha kötü durumda olanlar var kadro mücadelesi için adam bulamıyoruz biraz daha aktif olarak twitter olsun mail etkinlikleri olsun koştura koştura bi sonuç elde edicez insallah umudumuz kaybetmeyelim.

3. sonsuzumut

sonsuzumut Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Kardesim aktif olmak yârdim etmek elimden geleni yapmak istedimm dershanede hakkimizi savunalim diye cikis yaptım millet bizi fisletecekmisin sen demeye basladi... ee haklilar yani bugun savcıya emniyet mudurune yol arkadasi bakanlara yapilanlar ortada böyle bir ortamada bize ne duserki adamlarin cizdigi yol belli biz ne kadarda üstelesek adam bildiğini yapacak ki bugüne kadar yaptilarda ogretmenlere karsi farkli toleranslari var bir turlu değişmiyor... dilekçeler yazdım twetler attim yok yani degisen bise yok umut kesmeyeyim diyorum ama adamlar bizi yok saymis gormuyorlar. bizler sonumuzun nasil olcagina önceden karar verilmiş lanetlenmiş iibf topluluğuyuz Allah sabir versin başka bise diyemiyorum...

4. Sedat

Sedat % 100 Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    158
    kaybetcek bi şeyimiz yok savaşıma devam : )

5. Muhti

Muhti VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    448
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Çanakkale 18 Mart Ünv.
    Bölüm:
    Uluslarası İlişkiler
    Kurdugun her cumleyi kendim yazmis gibi okudum. Kiz arkadasimin face'ine giriyorum. Tum arkadaslari ya evleniyor ya nisanlaniyor. Benim facete de ayni durum var. Gecen ailesi de biseyler demis. Herkes hakli bir ben miyim burda suclu. Bu sene kpssye hazirlanyorm ve sinava daha 6ay var,kpss olacagi ani gozlerme getrdgim zaman bile kalbim duracakmis gibi oluyor. Test cozerken stresten dokulen saclarimi gorunce sok oluyorum. Biktim yasamaktan. İnsanlardan igreniyorum.

MB

6. almila.

almila. Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Burda yazılanların hepsini yaşamış biri olarak çok üzüldüm gözlerim doldu. Ben çok şükür başardım. umarım sizlerde ve sizin gibi umutla bekleyen herkeste emeğinin karşılığını alır. Allah yardımcınız olsun.

Sayfayı Paylaş