İtiraf Ediyorum Köşesi

Börükan

58'
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
İtiraf ediyorum derste bilmediğim sorulara ısrarla parmak kaldırıp blöf yapardım hep işe yarardı hocalar isteksizleri kaldırırdı :D

Börükan

58'
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
İtiraf ediyorum özelikle genel kültür kısmından Kpss'ye çalışmak keyifliydi ve benim sevdiğim ilk ve tek sınavdı :D

Calimeroo

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Artık ders çalışmak istemiyorum işe girsem hevesim yok kalmadı burada ne geziyom bilmiyorum aslında ne yapacagımıda bilmiyorum her aksam ben ne olacam diye sorarak uyuyup ertesi aksama kadar cvp arayıp yine aynı soruyla uyuyorum

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Dereceyle girdigin lisede sayısal okuyup..son sene bunalıp ortak alandan ekonometriyi seçmek,bölümede gúzel bi sırayla girip önem verdiğim üniversite hocalarımın bölümü dondur tekrar hazırlan demelerine rağmen ısrarla bölümü bitirmek .iibf de yılda sana açılan 1 -2 kadroya razı olmak..tükenmek tükenmek hâlâ ben neyle ugraşıyorum deyip alayına sövmek..artık her şeyi algılama sorunu çekmek..evet hayatımın hatalarının itirafı..

gmz44

10uncu köylü
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
İtiraf ediyorum atanamadığım için yanlarında kendimi ezik hissediyorum diye memur arkadaşlarımla görüşmemek için sürekli bahane uyduruyorum:utan:

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
survivor da izlemiyorum

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm