izmir ikm yi kazandım sevinsem mi üzülsem mi bilemedim arkadaslar sizce ???

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
izmir ikm yi kazandım arkadaslar sevinsem mi üzülsem mi bilemedim cevrenizde hiç ikm(gardiyan)olan varmı???

scarface

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Sevin kardes sevin 23 nisan cocuklari gibi sevin. Artik is bulmak zor. Hemen hayatini kur.

Nail

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Sevin hocam. Ben de karşıyakaya başvurdum. Sonuçları bekliyorum. Umudum yok ancak olursa cocuk gibi sevinirim.

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Sevin sevin

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bunca mücadele veren ve işsiz insanın içinde sevineyim mi diye sorulmaz adamı linç ederler :D şaka bi yana hayırlı uğurlu olsun :)

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
sevin bence mis gibi memleket izmir keşke bana da denk gelse öyle bir iş :)

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaslar tabiki az da olsa sevindim ama bu buruk bir sevinç 83 puanla gümrük raportorluge basvurdum alım daha fazla die ama puanlar bnm puanıma düşmedi eger il tic. meurl. basvursam gırebılıodum insallah böylesi daha hayırlı olmuştur.
zaten şu an özelde bir fabrikada çalışıorum işsizlik kader degil saglıklı olan herkes çalişacak bir iş bulabilir ha babasının durumu iyiyse 35 yasına kdr bekleyenler var ama asgari ücretle amelelik yapmak isteyene çok iş var bide üniverste mezununa her fabrika iş vermior ilkokul veya lise mez. isen daha rahat iş buluorsun malesef artık üni. okumak suç olmus ben 5 yıldır bu fabrıkadayım dedim ömür boyu balık fabr.da forkliftçi olrk çalışacagıma gardiyan olurum daha iyi torpilim fln da yoktu çok sükür mulak. gectim yüce allah basta bnm gibi hem bir fabrik. da çalişip hem kpss den 80 üzeri puan alanlar basta olmak üzere hepimizin gönlüne göre bir memurluk nasip etsin kimse işsiz kalmasin insaallah:)