ESKİ İLAN İZMİR - KONAK SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

yurci

Son Mülakat Bükücü :)
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
[xtable]
{tbody}
{tr}
{td}{/td}

{td}- Bölüm şartı aranmaktadır.
(4) yıllık lisans eğitimi veren yüksek öğretim kurumlarının;
Sosyal Hizmetler, Sosyoloji , Psikoloji, Halkla İlişkiler, Felsefe, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) bölümleriyle İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden birinden mezun olmak.

- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

1) Yalnızca erkek personel alınacaktır.
2) (4) yıllık lisans eğitimi veren yükseköğretim kurumlarının Sosyal Hizmetler, Sosyoloji ,Psikoloji, Halkla İlişkiler, Felsefe, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) bölümleriyle İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden birinden mezun olmak,
3) Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak,
4) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut, akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak, şartları aranır.
5) İkametgah şartı aranmaktadır.(İkametgah adresi İzmir İli dışında olan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.){/td}
{/tr}
{/tbody}
[/xtable]

yurci

Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
başvuru süresi bugün sona erdi işte. yarın gidip evrak teslimi yapıcam bakalım mülakata kalabilirsek işte. benden yüksek bir 82pu anlı birisi daha başvurmuş. onunla da arkadaş olduk. bakalım sonumuz ne olacak :D

başvuru süresi bugün sona erdi işte. yarın gidip evrak teslimi yapıcam bakalım mülakata kalabilirsek işte. benden yüksek bir 82pu anlı birisi daha başvurmuş. onunla da arkadaş olduk. bakalım sonumuz ne olacak :D
inş hakkında hayırlısı olur.

yurci

Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
bana dosyaları atarsanız eğer randevu isteyip çıktıları bırakabilirim kaymakamlığa.

reaction35

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar konak için basvurdum aynı anda çorum içinde basvurabilirmiyim aktif ilanlardan sadece birine basvurabilirsiniz diyor ama bir sıkıntı çıkar mı

afaction

Aktif Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Ardahan Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
arkadaşlar konak için basvurdum aynı anda çorum içinde basvurabilirmiyim aktif ilanlardan sadece birine basvurabilirsiniz diyor ama bir sıkıntı çıkar mı
arkadasım aile bakanlığından başvurdum ama kuruma gitmedim hangi evrakları istiyor başvuru için ve puanlar kaç sizin

enaz90

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar yeni ilanmi var? Varsa 1 kisi ilani atabilirmi ?

yurci

Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
ilan işte bu. en üstte yazıyor şartlar.

enaz90

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
ilan işte bu. en üstte yazıyor şartlar.
Saolasin kardesim.kusura bakma tarihe bakmamsm.konak bayadr cikiyo isletme iktisat yoktuda.eski ilan altinda yeni ilan konusuluyo sandm.braz sacma ama :) aksama bi deniyim basvurablcezmi bakalim.

Bide konal baya bi ilana cikti.acaba ihtaycmi cok veya begenmiyolRmi veya giren gidiyomu? Fikri bilgisi olan?

afaction

Aktif Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Ardahan Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
aradım şuan evrak teslim etmenize gerek yok ilk 5 içine girerseniz haber verilcek dediler

yurci

Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Başvuran arkadaşlara başarılar. ben de başvuracam fakat benim puanıma mümkün değil inmez ayrıca daha önce sonuçlanmasını beklediğim bir ilan var. inşallah bu ilana başvurmaya gerek kalmaz. Başvuran ve ya başvuracak arkadaşlar ayrıca puanlarını da yazarsa sıralama hakkında ufak da olsa bir fikir oluşur. Herkes için hayırlısı olur inşallah.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Başvuran arkadaşlara başarılar. ben de başvuracam fakat benim puanıma mümkün değil inmez ayrıca daha önce sonuçlanmasını beklediğim bir ilan var. inşallah bu ilana başvurmaya gerek kalmaz. Başvuran ve ya başvuracak arkadaşlar ayrıca puanlarını da yazarsa sıralama hakkında ufak da olsa bir fikir oluşur. Herkes için hayırlısı olur inşallah.
Hadi hayırlısı hakkında.mülakata çağırdılarmı?