İzmir TCDD Puantör Yazacak Arkadaşlar Buraya Alalım

işletme19

Ever or Never
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
ben onuda işletme sanmıştım neyse

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
arkadaşlar kadrodaki özel niteliklerde 7327 bakınız başvurma özel şartları bölümü TCDD Genel müdürlüğü yazıyor Ben bulamadım rica etsem yardımcı olabilir misiniz

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
arkadaşlar kadrodaki özel niteliklerde 7327 bakınız başvurma özel şartları bölümü TCDD Genel müdürlüğü yazıyor Ben bulamadım rica etsem yardımcı olabilir misiniz
Bu mu oluyor 7327 ???

2.9.TCDD GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Puantör(Liman Puantörü) pozisyonunu tercih edecek adaylar;

-Puantör pozisyonuna atanacak kişiler limanlarda çalışacaklardır.
-Liman Puantörleri; limanda, yayaların erişimine kısmen veya tamamen kapalı olan, yük
elleçleme ve teknik işler için ayrılmış terminal bölümlerinde görev yaparlar. Her türlü hava koşulunda
vardiya usulüyle esnek mesai zamanlarında uzun süre ayakta kalarak çalışırlar.
-Puantörlerin başlıca görevleri; iş organizasyonunu yapmak, elleçleme öncesi hazırlıklara
iştirak etmek, yük elleçleme işlemlerine nezaret edip bu işlemlerin kayıtlarını tutmaktır.
-Liman Puantörü olarak görev yapan bayan personel bulunmamaktadır.

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
Bu mu oluyor 7327 ???

2.9.TCDD GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Puantör(Liman Puantörü) pozisyonunu tercih edecek adaylar;

-Puantör pozisyonuna atanacak kişiler limanlarda çalışacaklardır.
-Liman Puantörleri; limanda, yayaların erişimine kısmen veya tamamen kapalı olan, yük
elleçleme ve teknik işler için ayrılmış terminal bölümlerinde görev yaparlar. Her türlü hava koşulunda
vardiya usulüyle esnek mesai zamanlarında uzun süre ayakta kalarak çalışırlar.
-Puantörlerin başlıca görevleri; iş organizasyonunu yapmak, elleçleme öncesi hazırlıklara
iştirak etmek, yük elleçleme işlemlerine nezaret edip bu işlemlerin kayıtlarını tutmaktır.
-Liman Puantörü olarak görev yapan bayan personel bulunmamaktadır.
Evet. ilginç bir görev tanımı var yazacak arkadaşlar bu kısmı okumalı bence. sözde sıkıntılı gibi ama bu zamanda da...

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Bana kalırsa puantörlüğün puanları düşük kapatabilir. Bir yerlerde masa başı çalışanların yazacağını zannetmiyorum. Ayrıca sadece erkek ve işletme-kamu bölümlerinden alması puanları bir nebze aşağı çeker. PTT çalışanlarından yazan olacağını pek zannetmem. İş şartlarının biraz ağır gözükmesi de puanları düşürecektir.

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Aday memurla seeding i cikin onlar tcdd den onceki tercihlerine girerler bence

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Aday memurla seeding i cikin onlar tcdd den onceki tercihlerine girerler bence

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
kim çıkarıyor bakim beni :)....Samyeli bu kadar süredir İzmir bekliyorum,İlk tercihim TCDD olacak...dört duvar arasında memurluk yapmak istemiyorum...bir tapu bir sgk'ya göre çok daha cazip...o nedenle bu işin artıları da var...Şehrimden uzakta ev tut çakılı kadro ömür geçmez...

işletme19

Ever or Never
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
bi tanıdığıma sordum vardiya sistemini (kamuda). bekarlara kasarlar gececiliği (00,30-08,00), bayramları çalışırsın diyor.