izmirde sesimizi duyuracak kimse yok muuuu???

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
saat kulesinin hemen önünde yayın yapıyor ismail küçükkaya.yok mu birisi de çıkıp atanamıyoruz kadro istiyoruz diyemez miiii???

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
@rngl hadi be atlayıver kameranın önüneee :)

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bir gün önce haberim olsaymış iyimiş :)
benim aklımdan tamamen çıkmış ya ben biliyodum orda olacağını.sana dün söylesem olacakmış :( bi ümit tv nin başından ayrılmadım biri çıkar belki diye ama gene hayal kırıklığı...

kimse ağlamasın sızlanmasın iibf de mücadele adına hiçbişey yok...

İYİ UYKULAR ARKADAŞLAR !

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ankarada toplanalım YOK !

mail atalım YOK !

şunu yapalım YOK !

bunu yapalım YOK!

tartışmıcam burda diye söz verdim kendime ama insanı ısrarla çileden çıkarıyo şu durum.(SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI)

OTURUN SİZ RAHAT EDİN BİRİLERİ SİZİN İÇİN DE ÇALIŞIR...

AMA UNUTMAYIN BİRAZ DA OLSA MÜCADELEYE DESTEK VERENLER DAHİL KİMSE,YERİNDEN KADRO GELSİN DİYE BEKLEYENLERE

HAKLARINI HELAL ET- ME-YE-CEK-LER ! ! !

arkadaşlar en ii mücadele ders çalışmaktır 2014 e az kaldı mailden tweetten bize hayır geleceği yok 2014/1 de beklemek riskli adamların bizi tınladığı yok bari yüksek puan alak

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
yaa sormayım annem onu hep takip eder. annemi hep tembihliyordum anne ban izmire geleceği zaman haber ver, gidip iibfliler adına konuşacağım diyordum. ne zaman izmire geleceğini kaçırmış. çıldırdım resmen :(

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
yaa sormayım annem onu hep takip eder. annemi hep tembihliyordum anne ban izmire geleceği zaman haber ver, gidip iibfliler adına konuşacağım diyordum. ne zaman izmire geleceğini kaçırmış. çıldırdım resmen :(
şuraya şu cevabı yazman bile bi başarı bence gidemesende...artık düşün ne haldeyiz .

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
buradakiler salondan mutfağa gitmeye bile aciz.

elif-selen-elif

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
arkadaşlar en ii mücadele ders çalışmaktır 2014 e az kaldı mailden tweetten bize hayır geleceği yok 2014/1 de beklemek riskli adamların bizi tınladığı yok bari yüksek puan alak
Arkadasim doğru diyorsun en güzeli temizi yüksek puan almak da peki sesi cikmayan bir topluluğa bunlar hallerinden memnun herhalde deyip önümüzdeki dönem kadro geleceğini mi zannediyorsun.ama yuksek alip 4001 den yaparim tercih diyorsan bisey diyemem ama İİBF adini duyurmadikca bu yeni sistemde herkes de 90 li puanlar alamicak. O yüzden her şartta 2014 cepte de olsa mücadele sart

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
burda 2gün sesimi çıkardım tepki aldım habire bende bundan sonra uzaktan izliyorum olayları bakalım görcez neler olacak...