Kadro için Mücadele

iibf kadro

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
DEĞERLİ ARKADAŞLAR BİZ İİBF LİLERİN EN BÜYÜK DEZAVANTAJI BİRLİK OLAMIYORUZ.ADAM AKILLI ÖĞRETMEN ATAMASI KADAR KADRO İSTİYORUZ TARZINDA İLGİLİ MAKAMLARA TWEET ATIP BİNLERCE KİŞİNİN TOPLANMASI SESİMİZİ DUYURMAMIZ LAZIM.KUZULARIN SESSİZLİĞİ DERDE ÇARE OLMUYORSA ADAM AKILLI HAREKETE GEÇME ORGANİZE OLMA VAKTİ GELDİ DE GEÇMEDİ Mİ SİZCE DE??

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
organize deniliyor, forumdakileri 2 gün gaza getirip faceye yönlendirip sonra da İİBF'nin dağılmasına neden oluyorlar. Bir sürü face grubu var kimsenin birbirinden haberi yok, burda tek çatı altında toplanılsın dendikçe bırakıp bırakıp kaçıyorlar

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
İlk mesajın hayırlı olsun.
Ankara mücadele grubunda değilim ama bayram öncesi birçok siyasiden randevu alındı diye biliyorum. Twitter vs gibi sosyal medyada çabalarımız yok değil. zaten daha dün tt olduk. Ben 2012 grubunu çok iyi bilmemekle beraber 2012 grubundan daha iyi olduğumuzu düşünüyorum.Hepimiz kasımda kadronun yüksek gelmeyeceğini biliyoruz. çalışmalarımız, çabalarımız 2015 haziran ve kasım atamalarında yüksek kadro alabilmek.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
ilgili makamlara twet zaten atılıyor keşke herşey o kadar kolay olsa. Malesef mücadele edecek kişi yok denecek kadar az

iibf kadro

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
arkadaslar tbmm dilekçe komisyonuna geçenlerde mesaj attım sayfaları gezerken iibf atanma yazısını yazan kişi sayısı 3 5 kişiden ibaret.zor bsy deil herkez yazsın yazmıyosa hiç değilse yazıların altına imzalarını atsınlar.sabahları haberleri izliyorum adamlar şubatta ek atamanın mücadelesini veriyorlar varsa yoksa ögretmen ataması.yer tarih zaman bildirilsin toplanalım elimizi taşın altına koyalım o zman baska çare var mı

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaslar tbmm dilekçe komisyonuna geçenlerde mesaj attım sayfaları gezerken iibf atanma yazısını yazan kişi sayısı 3 5 kişiden ibaret.zor bsy deil herkez yazsın yazmıyosa hiç değilse yazıların altına imzalarını atsınlar.sabahları haberleri izliyorum adamlar şubatta ek atamanın mücadelesini veriyorlar varsa yoksa ögretmen ataması.yer tarih zaman bildirilsin toplanalım elimizi taşın altına koyalım o zman baska çare var mı
gidebileceğiniz bütün kurumlara önce gidip bir konusun dosya bırakın ondan sonra dusunulur o toplanıp bagırma cagırma ısı öğretmenler süper ligde oynuyor çalışmalara bizim gibi taze başlamadılar kendimizi onlarla karsılastırmaktan vazgecelım zaten yakında seslerı cıksada bırsey alamayacaklar o zamanda diğerlerinin sesi daha cok cıkacak sokağa dokulmek çözüm değil daha oncede dokuldu ınsanlar az buz ama etkısız maalesef sendıkasız ben 1000 kısı bır araya getırebılırım dıyorsanız bızde gelırız tabiki ama ankarada 2-3 kişi var diğer illerde de bu seviyelerde sizce ne eylemı yapabılırsınız en fazla twit onunda etkısı var muhakkak ama yeterlı degıl desteklenmelı sahada. vaktı zamanı gelınce 3e5e bakmadan yıne cıkan cıkacak eyleme ama boş. kımseyı kırmak uzmek nıyetınde degılız ama bızım gercekcı goruslerımızde bunlar!