Kadro için Mücadele

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında iibf kadro tarafından paylaşıldı.

1. iibf kadro

iibf kadro VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    198
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Maliye
    DEĞERLİ ARKADAŞLAR BİZ İİBF LİLERİN EN BÜYÜK DEZAVANTAJI BİRLİK OLAMIYORUZ.ADAM AKILLI ÖĞRETMEN ATAMASI KADAR KADRO İSTİYORUZ TARZINDA İLGİLİ MAKAMLARA TWEET ATIP BİNLERCE KİŞİNİN TOPLANMASI SESİMİZİ DUYURMAMIZ LAZIM.KUZULARIN SESSİZLİĞİ DERDE ÇARE OLMUYORSA ADAM AKILLI HAREKETE GEÇME ORGANİZE OLMA VAKTİ GELDİ DE GEÇMEDİ Mİ SİZCE DE??

2. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    organize deniliyor, forumdakileri 2 gün gaza getirip faceye yönlendirip sonra da İİBF'nin dağılmasına neden oluyorlar. Bir sürü face grubu var kimsenin birbirinden haberi yok, burda tek çatı altında toplanılsın dendikçe bırakıp bırakıp kaçıyorlar

Yelken bunu beğendi.
  3. dpuzede

dpuzede VİP Üye

Ödül Puanları:
    168
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Dumlupınar Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    İlk mesajın hayırlı olsun.
    Ankara mücadele grubunda değilim ama bayram öncesi birçok siyasiden randevu alındı diye biliyorum. Twitter vs gibi sosyal medyada çabalarımız yok değil. zaten daha dün tt olduk. Ben 2012 grubunu çok iyi bilmemekle beraber 2012 grubundan daha iyi olduğumuzu düşünüyorum.Hepimiz kasımda kadronun yüksek gelmeyeceğini biliyoruz. çalışmalarımız, çabalarımız 2015 haziran ve kasım atamalarında yüksek kadro alabilmek.

4. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    ilgili makamlara twet zaten atılıyor keşke herşey o kadar kolay olsa. Malesef mücadele edecek kişi yok denecek kadar az

Yelken bunu beğendi.
  5. iibf kadro

iibf kadro VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    198
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Maliye
    arkadaslar tbmm dilekçe komisyonuna geçenlerde mesaj attım sayfaları gezerken iibf atanma yazısını yazan kişi sayısı 3 5 kişiden ibaret.zor bsy deil herkez yazsın yazmıyosa hiç değilse yazıların altına imzalarını atsınlar.sabahları haberleri izliyorum adamlar şubatta ek atamanın mücadelesini veriyorlar varsa yoksa ögretmen ataması.yer tarih zaman bildirilsin toplanalım elimizi taşın altına koyalım o zman baska çare var mı

6. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    gidebileceğiniz bütün kurumlara önce gidip bir konusun dosya bırakın ondan sonra dusunulur o toplanıp bagırma cagırma ısı öğretmenler süper ligde oynuyor çalışmalara bizim gibi taze başlamadılar kendimizi onlarla karsılastırmaktan vazgecelım zaten yakında seslerı cıksada bırsey alamayacaklar o zamanda diğerlerinin sesi daha cok cıkacak sokağa dokulmek çözüm değil daha oncede dokuldu ınsanlar az buz ama etkısız maalesef sendıkasız ben 1000 kısı bır araya getırebılırım dıyorsanız bızde gelırız tabiki ama ankarada 2-3 kişi var diğer illerde de bu seviyelerde sizce ne eylemı yapabılırsınız en fazla twit onunda etkısı var muhakkak ama yeterlı degıl desteklenmelı sahada. vaktı zamanı gelınce 3e5e bakmadan yıne cıkan cıkacak eyleme ama boş. kımseyı kırmak uzmek nıyetınde degılız ama bızım gercekcı goruslerımızde bunlar!

iibfzede22 bunu beğendi.
  7. işletmeci00

işletmeci00 İşletme - 84,3

Ödül Puanları:
    118
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İşletme
    bahtsız bedevi bunu beğendi.