Kafkas İİBF

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben okurker dereiçi denilen Kars'ın en güzel yerindeydi ama zamanla Dereiçinden kampüse taşındı. Eski yerindeyken herkesin içiçe eğitim görüp birbirine saygı duyduğu fakülte kampüse taşınınca insanların birbirine tahammülsüzlüğü ile gündeme gelmeye başladı.
Fakültenin son hâli bu:

Bu da fakültenin eski yerindeki hâli

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
düşmesinler diyemi o ipler :D

cenk coban

VİP Üye
Kadrolu Üye
cok acayıp olmus gercekten... ben 2007 gıbı kus gozlem ıcın gelmıstım cagan sekercıoğlu var,projenın sahıbıydı o donem karsta... cok guzel1 sehır peynırınıze bayıldım,ayrıca yazın bıle cok soguk nasıl yasıyor ınsanlar orada hayret ettım

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
cok acayıp olmus gercekten... ben 2007 gıbı kus gozlem ıcın gelmıstım cagan sekercıoğlu var,projenın sahıbıydı o donem karsta... cok guzel1 sehır peynırınıze bayıldım,ayrıca yazın bıle cok soguk nasıl yasıyor ınsanlar orada hayret ettım
evet kars yazın bile soğuktu :D
sıcaktan kavrulurduk aniden yağmur yağınca üşürdük. Benim şehrim değil ki kars :)

cenk coban

VİP Üye
Kadrolu Üye
evet kars yazın bile soğuktu :D
sıcaktan kavrulurduk aniden yağmur yağınca üşürdük. Benim şehrim değil ki kars :)
gezmelık guzel yer harabalere goturmuslerdı bızı, etıde baya lezzetlı dogal et yemeyelı baya olmus,orada yıyınce anladım :D

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
gezmelık guzel yer harabalere goturmuslerdı bızı, etıde baya lezzetlı dogal et yemeyelı baya olmus,orada yıyınce anladım :D
ani harabeleri :)
Orasi çok güzeldir, Ermenistan sınırında, Aras nehrinin yanında.
Oranın eti yüzünden üniversiteye gidene kadar ağzına kırmızı et sürmeyen ben bile et yemeye başlamıştım :) . Memlekete gelince kırmızı eti yine bıraktım