Kanaltürk-Mercek Altı Proğramı

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
1)Şu an Twitter kullanan ,online olan tüm arkadaşlar Kanaltürk Mercek altı proğramına #İşArıyorum hastagı ile @tgoruryilmaz 'a tiwitlerini atabilir...

2)Kemal Kılıçdaroğlu da Fox tvde #KılıcdaroğluFoxta hastagiyle buraya da yazabilirsiniz...

Son düzenleme:

Veron

İcra Memuru İzmir
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Bu chp dende bir yol olmaz. Hepsi öğretmen sazını çalıyor...Hükümet , anamuhalefet yavru muhalefet hepsi öğretmen derdinde. Allah yardımcımız olsun bizim bizden başka kimsemiz yok bunu anladım ben...

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
o öğretmen şunu anlattı benim bir arkadaşım master yaptı tarih alanında iş bulamadı gitti düğmeciye düğmeci vasıfsız eleman arıyoz dedi diyorx bide bakış falan atıyor ulan biri de demiyorki ne yani tarih üzerine master yaptıysan vasıflımı oldun düğme içinx lan tarihh nere düğme nere böyle öğretmenler yeteşiyor artık .yok benim için para ikinci plan ayağı yaptı yalan söyledi o zaman git dersanede bin tl ye çalış .Allah tarihcçilerede yardım etsin benim abim 12 yıl sonra bu ağustosta atandı ama en dandik öğretmen adayını koymuşlar kendini rezil etti ;) iibf icin hic şaşırmadım konu yine öğretmenler oldu o öğretmen adayı biz 350 bin mezunuz sadece 60 bin aldılar diyince kanalı kapattım yattım lan hıyar eziği biz 400 biniz 199 kadro verildiii ;(((

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bağrışmalar ve twittera yazdıklarım kaileye alınmayınca bende kapattım fakültemizi bitirdiler...

mehmet arıkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Ege Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
6. his filmi geliyor aklıma artık bu durumlarda.yoksa biz ölüyüz de haberimiz mi yok? görmezden gelinmekten yok farz edilmeye evriliyoruz maalesef:( bunun hiçbir siyasetçiyle alakası yok. toplamda herkes tarafından yok muamelesi görme algısıyla ilgisi var.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
halihazırda prim yapmış olan üzerinden oy devşirmeye çalışmak dururken kimse yeni bir atanamamışlar efsanesi yaratmak istemiyor "burda yapılmışı var" zihniyetiyle devam.