KARACA ANALIZ YAPMIS

simge işkil

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
karacanin analizi hakkinda ne dusunuyosunuz arti 2300 siralamasi olan tahmini kac puanlidir

simge işkil

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Benim siralamam m23 olarak 2700 yani standart sapmayi alirsak 2 den 300 kisi almasi lazimhaziranda gitmemicin.puan 84.885

axakali

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
karacanin analizi hakkinda ne dusunuyosunuz arti 2300 siralamasi olan tahmini kac puanlidir
Analizi de yazsaydin keske daha iyi olurdu. Bu 2300 sayisina ulasmak icin analiz yapmaya gerek yok ayrica toplam merkezi atama sayisinin 2 kati bu rakam eger kasettigi oysa.

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Analizi kopyalayip yapistirirmisiniz buraya

simge işkil

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
karaca iibf yazin googla.sitesi cikiyo. ZAten.anasayfada altta analizi.

muhasebeci

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
İşletme
85.5 in altina inmez diyor genelde ama cok duz yorum yapmislar yani

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Hic unutlanmayalim ozaman

muhasebeci

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
İşletme
Eko ulusda felan inmez o puanlara ama isletme ve kamu icin oylemi olur tartisilir yani sanirim karacanin bolum dagilimdan haberi yok sadece 495 iibf die biliyor

axakali

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
Yani aslinda karacayi da anlamak lazim cunku ortada kadro yok denecek kadar az rakamlar varken analiz yapmakta zor artik. Ama karaca fazla ihtiyatli davranmis ben isletmeden ve kamudan puanlarin 85 altina dusecegine inaniyorum. Tabi genel taban 85 ustunde kalirm

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
bence saçmalıktan başka birşey değil yani ne var bunu dedem bile söyler ya 86 üstü kesinmiş 85,5 üstü gidebilirmiş bunun altında da puanlar görülebilirmiş..alla alla? kaç mesala 85,5 altında ki puan 70 mi 80 mi 60 mı..böyle rezil bir yorum olamaz saçmalamış kendini kesinliğe almak istemiş başka hiç birşey değil..

erensson

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
istediğiniz kadar eleştirin doğru söylüyor karaca.benim puanım 85.15 bana da gelmez bu kadroyla.ben de 85.7 ile kapatır diyorum

onur klm

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Saçmalık. Maalesef bu atamada iktisat, ui, çeko, ekonometrici arkadaşlara yapılan haksızlık tabanı çok dalgalı hale getirebilir. Karaca üstün körü yazmış bir şeyler. Bölüm bölüm taban puan çok fark edecek gibi geliyor bana.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Saçmalık. Maalesef bu atamada iktisat, ui, çeko, ekonometrici arkadaşlara yapılan haksızlık tabanı çok dalgalı hale getirebilir. Karaca üstün körü yazmış bir şeyler. Bölüm bölüm taban puan çok fark edecek gibi geliyor bana.
aynen öyle hocam işletme ve kamu yönetimi taban puanlarıyla diğer bölümlerin taban puanları arasında farklar olur.

aturhan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
yanlış bilmiyorsam bu m7 olayını karaca çıkardı ilk çıkarmadıysada m7 üzerinden zamanında iibf bölümleri arasında bu kadar çok kadro sayısı farkı yokken tutuyordu yaptığı yorumlar bu m7 olayıda artık iibf olarak değil bölüm bazında değerlendirmek daha mantıklı ama karaca hala m7 mantığında iibf yi toplu olarak değerlendiriyor. Kendi bulmuş m7 yi diye artık bi önemi kalmadığına inandıramıyor kendini herhalde :)

Son düzenleme:

Veron

İcra Memuru İzmir
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar yanıldığınız nokta şurası oluyor, bu alımda tamam işletme düşük kapatacak fakat bu tabanı etkilemeyecek ki. Bu alımdan sonra ki alımda kadrolar dengeli gelirse yüksek kapatan bölümü baz almamız gerekir. Yani işletme 84e düşse bile iktisatın kaçla kapattığı da önemli olacak. yoksa tabanı hesaplarken yanılgıya düşersiniz...