Karaca Karabulut İİBF İçin Rehber Kitapçık Çıkardı...

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO

İİBF Mücadelesinin Öncü İsimlerinden Karaca Karabulut Kitap Çıkardı... Resmi Sitesinde Yaptığı Açıklamada

Sevgili Arkadaşlar !!
Hamd olsun ki hazırlamış olduğum rehber kitapçık resmi olarak çıkmıştır.
İlk önce NetKitap Internet kitap alışveriş sitesi netkitap.com, Türkiye'nin tercihi. adresinde yayınlanmış olup yakın zamanda tüm online internet kitabevlerinde satışa sunulacaktır.(idefix,pandora,kitapyurdu,imge,hepsiburada vs…)
Uyarı : Kitapçığı bulmak için "yeni çıkanlar" bölümüne bakın yada arama kısmında "iibf" şeklinde aratın

Bununla birlikte kitabın yayıncısı olan cinius yayınevinin anlaşmalı olduğu gerçek kitabevlerinden de sipariş verebilirsiniz.
Çeşitli nedenlerle kitapçıktan haberdar olamayan arkadaşlar için belirli aralıklarla sayfalarımda duyuru yapacağım.
Rehber kitapçık, benim yerime sizler için bir kılavuz görevini görecektir. Ayrıca kpss sayfalarımdaki güncel çalışmalar ile de desteklendiğinde çok daha faydalı olacaktır kanaatindeyim.

Kitapçık Hakkında

Mevcut yazılarımın bir derlemesidir ve bundan sonra yapılacak tüm merkezi atamalarda gerekli olacak olan doğru tercih-analiz bilgilerini içerir. Bu yönüyle genel bir bilgi kaynağıdır ve ilerleyen zamanlarda gerekli görüldüğü taktirde güncellenecektir.
Sayfadaki çalışmaları ve sistemi daha iyi anlayabilmeniz için faydalı ve gereklidir diyebilirim.
Sizlere olduğu kadar aynı zamanda bugünün öğrencisi yarının mezunu İİBF’li arkadaşlara da rehberlik edecektir.
İçerdiği başlıca konular ;

• Temel Analiz Bilgileri
  • Analiz Yöntemleri
  • Taban Puanlar Hakkında
  • Kurumsal Analiz
  • Doğru Tercih
  • Kadro Meselesi

Sizlerden isteğim rehber kitapçığa gereken ilgiyi göstermenizdir zira bu şekilde çok daha fazla donanıma sahip olacak ve böylelikle bana ihtiyacınız kalmadan sorularınıza kendiniz cevaplar verebileceksiniz. Bu hem benim için hem de sizler için yararlı olacaktır

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
eee sitesinde boşuna mı kaynak belirtmeden kullanırsanız işlem yapılacaktır yazıyordu :p
adam İİBf üzerinden reklamını da yaptı hadi hayırlı olsun

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
adam bu konuda çok bilgili helal olsun almak isterdim ama inşallah artık ihtiyacım kalmaz :)

ilk-ay

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Danışmanlıkta yapıyordu bir ara parayla ama bayanlara danışmanlık yapmıyorum demişti :) hey gidi

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Torpilsiz atanmanın formülünü yazmış mı kitapta? Yazdıysa alalım.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Yahu alım yok ki doğru düzgün, 3-5 kişi. Alım olmadıktan sonra bu adam destan yazsa ne olur?

Sseda

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Haberin güncelliği kalmamış ama eğer kadro verilse analizin de tercihin de âlâsını yaparız :D

eliz alya

VİP Üye
Alsam mı acaba ben kumar oynamayı pek beceremiyorum lazım olur belki karaca kumardan anlıyordur ne diyorsunuz nerden sipariş edelim karacadan kumarı öğrenebilir miyiz cidden alcam nerden sipariş ediliyor bunu başarırsa toto loto konusunu da ilerletecegim