KARACA KARABULUT UN SİTESİ

arkadaşlar karaca karabulut un sitesine girip puanları yazalım.. yazalım ki umudumuz var mı diye bakalım.. hiç olmazsa umut etmeyiz bu gelen kadrolar üzerine kendimizi fazla yormaz ve üzmeyizz.. Allah hepimiz için hayırlısını versin..

özkan10

Herşeyin hayırlısı...
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
O puanlar birebir dogru deil yalniz. isteyen istedigi kadar sonuc girebiliyor dogrulugu düşük o siralamanin

özkan10

Herşeyin hayırlısı...
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
Kendinden biliyorum kardesim oluyo mu diye 2 defa yüksek puan girdim amaç denemekti art niyet yok ama benim gibi başiboşlar vardir yapmislardir ben yaptim kabulleniyorum

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Kendinden biliyorum kardesim oluyo mu diye 2 defa yüksek puan girdim amaç denemekti art niyet yok ama benim gibi başiboşlar vardir yapmislardir ben yaptim kabulleniyorum
:D yok artık dıyecegım ama olmus var artık neyse zaten dogru dıye kabul etmıyorum ben son gumruk lıstesını baz alıyorum onun ve tercıh vermeyenlerıde dusunup en az 1,5 en fazla 2,5 ortalama 2 katı kadar puan bazında kısı vardır bekleyen dıyorum olasılık degerlendırmesı kendı capımızda bılmem ne kadar tutar :) yanı benım puanımdan (83,2) fazla bekleyen 250-300 cıvarında kısı atanmayı beklıyor ve tercıh bıldırıyor

*listede 120 den fazla kısı benden ust sıralarda (tabıkı ıibf bazında)

özkan10

Herşeyin hayırlısı...
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yelkenlikiz benimde 83.2 ya ben önümdeki insanlardan çok gümrükçüler düşündürüyo...yukarda da kendimi ispiyonlamisim çok pis;)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Yelkenlikiz benimde 83.2 ya ben önümdeki insanlardan çok gümrükçüler düşündürüyo...yukarda da kendimi ispiyonlamisim çok pis;)
gümrükçülerin maaşları iyidir para sıcaktır öyle düşünün kolay kolay bırakılmaz illa tercih verenler olacaktır onlardan da ama çok olmayacaktır diye düşünüyor ve umuyorum.

özkan10

Herşeyin hayırlısı...
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam paunı kaç yazdın bari sallamışken iyi bişeyler yazaydın :)
ilkbas. 88 li vardi onu gectim sonra 91 li vardi onu geçtim ne zamandir bakmiyorum 1.lik koltugunu kim aldi acaba aklima gelmişken bakayim ;)

özkan10

Herşeyin hayırlısı...
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam 100 puanla göç idaresine atananın olduğu ülkede yaşıyoruz, ihale sana kalmaz :)
100 puanli bide kirsehir miydi yazdigi yerde cemaatin önden gelenlerinden abimiz küçüklüğünden beri tek hayaliydi göç idaresi;) ilber ortayli olsa " öyle cahilsin ki keşke ölsen derdi"

özkan10

Herşeyin hayırlısı...
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
gümrükçülerin maaşları iyidir para sıcaktır öyle düşünün kolay kolay bırakılmaz illa tercih verenler olacaktır onlardan da ama çok olmayacaktır diye düşünüyor ve umuyorum.
insallah dedigin gibi olur bir nebze bikaç arkadasimizin daha yüzü güler.
.

100 puanli bide kirsehir miydi yazdigi yerde cemaatin önden gelenlerinden abimiz küçüklüğünden beri tek hayaliydi göç idaresi;) ilber ortayli olsa " öyle cahilsin ki keşke ölsen derdi"
Çankırı göçtü. İşin ilginç yanı küçüklüğünde göç idaresi diye kurum yoktu, demek nasıl bir kehanette bulunmuşsa illede oarayı beklemiş. Esenboğa hava alanıyla çankırı arasıda çok yok DHMİ den alacağı parayla arabada alıp geliş gidiş yapardı garibim, demekki nasıl beklemişse:)

özkan10

Herşeyin hayırlısı...
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
Çankırı göçtü. İşin ilginç yanı küçüklüğünde göç idaresi diye kurum yoktu, demek nasıl bir kehanette bulunmuşsa illede oarayı beklemiş. Esenboğa hava alanıyla çankırı arasıda çok yok DHMİ den alacağı parayla arabada alıp geliş gidiş yapardı garibim, demekki nasıl beklemişse:)
dhmi gelecek görememiş olabilir;)

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
ya o değil de adam bir anket yapıyor millet de gidip birbirine haber vere vere o anketi dolduruyor sonra da neymiş efendim" Karaca anket yapıyormuş, karaca analiz yapıyormuş"
pehhh :p
O anketleri doldurmayın da görün bakalım karaca kalem oynatabiliyor mu

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
:D