Karaca Karabulut Video Projesi

Konu, 'Öneriler' kısmında Sedat tarafından paylaşıldı.

1. Sedat

Sedat % 100 Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    158
    Video Projesi | İİBF KPSS B Grubu Doğru Tercih-Analiz-İstatistik

Size doğru bakmayan ve işitme engelli olan bir adamın arkasından binlerce kişi bağırsanız yine de sonuç alamazsınız zira o adam size sırtını dönmüş ve duyma engelli !!

Karşısında başka birileri var yüzü onlara dönük vaziyette. Onlar 10 kişi olsa sizler 1000 kişi de olsanız yine de hiçbir şekilde o adamın dikkatini çekemezsiniz. Böyle bir durumda yapabileceğiniz tek şey kendinizi göstermek olacaktır aynen öyle de;

Sizi görmeyen ve duymayan yetkililerin dikkatini çekmenin tek yolu orada olduğunuzu göstermektir ve bunun da en çabuk ve etkin yolunun görsel medya olduğunu düşünüyorum.

Bu konuda yapılabilecek en iyi etkinliklerden birisi de kuşkusuz video çalışmalarıdır. Ana tema ise İİBF’nin kadro isteği olacaktır.

Çektiğiniz görüntülerde kendiniz yada başka insanlar olabilir. Amaç halkın desteğini almak ve bunu da ilgili kişilere göstermektir. Oluşturduğunuz kadro mücadelesi gruplarında bu işle ilgilenebilecek sorumlu kişiler belirleyin ve hazırladığınız videoları onlara ulaştırın. Onlar da gerekli düzenlemeleri yapıp hepsini tek bir video haline getirsin ve çeşitli ortamlarda paylaşılsın.

ÖRNEKLER

-Bir kahvehanede çaycı çayları götürürken birden duruyor ve kameraya bakıp ciddi bir şekilde “İİBF ye DAHA ÇOK KADRO VERİLSİN” diyor sonra yoluna devam ediyor

-Kuaför müşterisinin saçını keserken işi bırakıyor ve kameraya dönüp “İİBF ye DAHA ÇOK KADRO VERİLSİN” diyor sonra işine devam

-Bakkal amcadan ekmek alıyoruz çıkarken kameraya bakıp “İİBF ye DAHA ÇOK KADRO” diyor

-Küçük çocuklar dışarıda toplanmışlar hep bir ağızdan “KADRO İSTİYORUZ” diye bağırıyorlar

-Anneniz evde yemek yaparken “İİBF ye DAHA ÇOK KADRO VERİLSİN” diyor

-Engelli bir kardeşimiz işaret diliyle “İİBF ye DAHA ÇOK KADRO VERİLSİN” diyor

-Seyyar satıcı dışarıda bağırıyor.. “DAHA ÇOK KADRO”

-Dedemiz bizim için dua ediyor “Evladım inşallah atanırsın”

-Portakal satan pazarcı abimiz kameraya dönüp “İİBF Kadroları Artırılsın” diyor

Maçlarda pankart asanlar,üniversite gençleri,dershanede bir sınıf,top oynayan çocuklar vs.. aklınıza ne geliyorsa olabilecek her türlü uygun mekanlarda çekilmiş 10-15 saniyelik yani sloganın sadece bir kere söylendiği kısa videolar çekeceksiniz.

NOT : Videolarda siyaset,argo,reklam vs.. kesinlikle olmamalıdır. Ayrıca yapılan her şey yasal olmalıdır.

Projeyi, İİBF kadro mücadelesi gruplarının ve konuyla ilgilenen kişilerin dikkate almasını tavsiye ederim. Herkesin haberdar olması ve katılımın artması için projeyi web sayfamda sabitledim. Projede etkin rol alamam ama bu şekilde yol gösterici ve destek toplayan kişi olabilirim kanaatindeyim.

Herşey gönlünüzce olsun diye bitimiş . . . .
    Sayfasından aldım. . .

Tgb06 ve braveheart19 bunu beğendi.
  2. braveheart19

braveheart19 İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    karaca hoca atanmasına rağmen desteğini çekmedi hiç....

3. intifada

intifada Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    KAraca ilk defa dogru birsey soylemis. 2012-2014 donemi icin karacanin faydasi sfirdir ve hatta zararindahi olmstur.

4. braveheart19

braveheart19 İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    zararı derken mesela ne gibi ?

5. Sedat

Sedat % 100 Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    158
    o nerelerdeydin sen yahu özlemişim yorumlarını

6. İİBF

İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Bencede böyle dikkat çekici şeyler yapılmalı...

7. Endien

Endien Aktif Üye

Ödül Puanları:
    28
    Zarar nerede oldu biliyor musunuz? Şu muhafaza yaktı bizi herkes yok şu puan altı buraya şu puan üstü buraya o muhafaza kadroları yüksek puanlı kişiler gitseydi şuan durum böyle olmayacaktı. Herkes yönlendirildi, rehavette vardı baştan kimse böyle olacağını tahmin edemedi.

8. rammstein85

rammstein85 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    368
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Aksaray Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    karaca iibfnin afyonudur (bob marleyin içtiğinden il olan değil ) :)

Sayfayı Paylaş