KARACA KARABULUTUN SİTESİNE SADECE ERKEKLER ÜYE OLABİLİYOR ÜYE OLAN ARKADASLAR

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
ARKADASLAR KARACA KARABULUTUN SİTESİNE SADECE ERKEKLER ÜYE OLABİLİYOR SONUCLAR ACIKLANINCA VE 2014-2016 DONEMINDE KARACA NIN GÜZEL PAYLASIMLARI OLACAKTIR OYUZDEN ÜYE OLAN ARKADASIMIZ VARSA BİLGİLERİ BURADADA PAYLASABİLİRMİ

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
ARKADASLAR KARACA KARABULUTUN SİTESİNE SADECE ERKEKLER ÜYE OLABİLİYOR SONUCLAR ACIKLANINCA VE 2014-2016 DONEMINDE KARACA NIN GÜZEL PAYLASIMLARI OLACAKTIR OYUZDEN ÜYE OLAN ARKADASIMIZ VARSA BİLGİLERİ BURADADA PAYLASABİLİRMİ
O saplantılı :mad: adamın paylaşımlarından çok daha iyisini yapacak arkadaşlar çıkar merak etme.
Adam millete doldurttuğu formlarla anketlerle yorum yapıyor kendi başarısıymış gibi bir de şımarıyor. Yaptığını ifade edecek güzel bir söz var: Yüz verdik deliye geldi ... halıya

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
O saplantılı :mad: adamın paylaşımlarından çok daha iyisini yapacak arkadaşlar çıkar merak etme.
Adam millete doldurttuğu formlarla anketlerle yorum yapıyor kendi başarısıymış gibi bir de şımarıyor. Yaptığını ifade edecek güzel bir söz var: Yüz verdik deliye geldi ... halıya
bir insana hakettiğinden fazla değer verirsen kendini bir .ok zannedermiş ya..
şahıs kendini fazlasıyla bişeyler zannetti milletin ilgisi yüzünden...

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
hakıkaten o kadar abartmıssa kendısıne su mubarek gunde dıyorum kı Rabbim seni de ıslah etsin. aklı sıra çok faydalı paylaşımlarından sadece erkekler faydalanacak ki bayanlar da ordan faydalanamayınca atanamayacaklar evı boylece erkek gecındırmış olacak! ııbfden atanabılecek kadar puan alan bırının zaten kafası basıyordur kendı ısını kendı gorur, kendısıne ıhtıyacımız yok yolu acık olsun.

yaptımolacak

Site Müdavimi
Yok artık iyice zirvalmis.. Bırakın erkek erkege takilsinlar çokta bi geregi yok zaten karacanin burdakilerin çoğu ondan daha çok şey biliyor eminim

estralla69

Aktif Üye
Mücadele Grubu
kimlik foto. istemiyor ya erkek ismi yaz gönder dert etme bu kadar

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
2012de kpssye girdiğimde bi bakıyım dedim, girdim sitesine. O gün bugündür girmiyorum. Öyle ahım şahım bişey de yok.
Hee şeyi hatırlıyorummm. Şu kadr kadro gelirse bu kadar binci kişinin atanma ihtimali var diye bi sürü bişeyler yazmış, onu okumuştum. Sanki bana analiz yapmış :) hepsini kendi mi düşünmüş ondan bile şüpheliyim. Yoksa kadroya göre atama şansımın düştüğünü ben de biliyorum elbet. :)

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
foto filan istiyormuş bir de kitabını alacakmışız böyle şey mi olur, bu adamın yazdıkları niçin bu kadar önemli ki?
ooo böyle giderse adli sicil kaydı falanda ister...sallayın su herifi birseyden anladığı yok ama isi ticarete dökme noktasında takdir ediyorum iyi bir girisimci :)

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
deliylw uğraşacağına dağı dolaş demişler dağı dolaşın boşverin şunu

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Karaca güzel bir giyim/yemek takımı markası ve ötesini ifade edemeyecek. Logosundaki geyiklerden birisi ya dişiyse ne olacak?

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
ilk facebook sayfasını açtığında meraktan açıklamaları okuduydum ord da fotoğrafı olan bayan arkadaşların yorum yapmamasını istiyordu yorum yapınca hemen yorumu silip uyarı mesajı atıyordu :p

enaz90

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Adam belki tahrik oluyo kendini engelleyemiyo abdesti kaciyo :) boşverin karacayi o mu veriyo kadroyu. herkes canli derdinde işte başkada bişe değil.
cok zor işler değil puanin iyise kadro iyi geliyosa ataniyosun yoksa 30 tercihle bi yerlerini yırt elde var 0...

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Adam belki tahrik oluyo kendini engelleyemiyo abdesti kaciyo :) boşverin karacayi o mu veriyo kadroyu. herkes canli derdinde işte başkada bişe değil.
cok zor işler değil puanin iyise kadro iyi geliyosa ataniyosun yoksa 30 tercihle bi yerlerini yırt elde var 0...
Hocam çok güldüm yorumuna :) :)

estralla69

Aktif Üye
Mücadele Grubu
forumda da sadece boş boş konuşanların karacayı beğenmemesi ilginç, hayır biri de çıkıp demiyor ki ben yaparım onun yaptığını sadece çamur atın anca. adamın takdiri istemeyen girmez siteye olur biter.