Karadayı

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Az sonra da özeti başlıyor. Kolay kolay tv izlemem ama feci sardırdım.

Fırsatlar diyrı geliyor bir de aklıma Karadayı diyince :)

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Hocam kesinlikle pazartesi günlerini tamamen ona göre ayarlıyorum :)

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

Pablo

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Turgut Savcım ölmedi di mi yaa :/ :D

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

TuzruhuİİBF

Yeni Üye
Mücadele Grubu
Bende har p.tesi izlerim ama dünkü bölüm bana yeni bir Kurtlar Vadisi vakası mı doğuyor dedirtti!Turgut savcı o kazadan nasıl kurtardı kendini?Geçen hafta ki bölümde gördük ki serra ve turgut birlikte düştü uçurumdan.Bunların hepsini atlayıp sadece suya dalış anını gösterip turgut savcıyı kurtarmak artık işin hayali boyutu gibime geldi.Bence bu dizi yavaş yavaş b.ka sarıyor.Senarist artık saçmalamaya başladı.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bende har p.tesi izlerim ama dünkü bölüm bana yeni bir Kurtlar Vadisi vakası mı doğuyor dedirtti!Turgut savcı o kazadan nasıl kurtardı kendini?Geçen hafta ki bölümde gördük ki serra ve turgut birlikte düştü uçurumdan.Bunların hepsini atlayıp sadece suya dalış anını gösterip turgut savcıyı kurtarmak artık işin hayali boyutu gibime geldi.Bence bu dizi yavaş yavaş b.ka sarıyor.Senarist artık saçmalamaya başladı.
Kurtarsa ne olacak ki, zaten adam yurtdışına kaçmaya çalışıyor. Ancak saçmadılr, Turgut reyizi çok sevsem de daha şanına yakışır bir şekilde kurtulmalıydı. Çok büyük bir mantık hatası var ama haftaya nsıl toparlayacaklar bakalım merak ediyorum.