Karaman Ayrancı SYDV GÖZ GÖRE GÖRE TORPİL

- MEB'den onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak
- Fen ve Edebiyat Fakültelerinin Fizik, Kimya ve Biyoloji bölümlerinin birinden mezun olmak
- B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- Fen ve Edebiyat Fakültelerinin Fizik, Kimya ve Biyoloji bölümlerinin birinden mezun olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, MEB'den onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, ÖSYM tarafından yapılan 2011 ve 2012 yıllarında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, 01/04/2013 tarihinden itibaren Ayrancı ilçesinde ikamet ediyor olmak.

1. FİZİK KİMYA BİYOLOJİ SYDV DE NE İŞİ VAR ?
2. ADAM RESMEN TARİH VERMİŞ 01/04/2013 tarihinden itibaren Ayrancı ilçesinde ikamet ediyor olmak. YUH DİYORUM YA =) ŞAKA GİBİ

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
eline sağlık :)
ben de ilanı sabah görmüştüm biraz önce göremeyince şaşırdım ne oluyor dedim

onlarca kez yazdım bimer vs yerlere bu torpilleri her defasında vakıflar bagımsız onlar istedikleri şartdan alım yapabilir diye donus yapıldı..Bir ülkede torpil yapılır ancak ona karşı cıkan itirazlar değerlendirilirse o ülkede hala adalet vardır..Lakin yapılan torpillere gelen itirazlara dahi bi yargılama yapılmıyorsa,torpiller olagan gibi gösteriliyorsa ... siz tamamlayın artık