kasımda yüklü bir ptt alımı olabilir

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
ptt face sayfasında yüklü alım olcağından bahsediyor bir çok kişi

alıntıdır

Büşra İnce ankaraya evrak teslimine gittiğimde ehliyetinde sorun olan bi arkadaşım için sormuştum kasımda çok büyük bi alım olacağı ve kpss iyi hazırlanilmasi gerektiğini söylediler

ptt face sayfasında yüklü alım olcağından bahsediyor bir çok kişi

alıntıdır

Büşra İnce ankaraya evrak teslimine gittiğimde ehliyetinde sorun olan bi arkadaşım için sormuştum kasımda çok büyük bi alım olacağı ve kpss iyi hazırlanilmasi gerektiğini söylediler
sayfanın linkini alabilirmiyim hocam?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Ehliyet dedigine gore dagitici alimi icin demis adam

hocam zaten ikisini birlikte almıyorlar mı
o ihtiyaca bağlı ikisini birlikte alacaklar diye bir genelleme yapılmaz.Nitekim en son 200 dağıtıcı alında yanında gişe almadılar alsalar bu sefer ben gidecektim 81 ile kesindi yani o derece ama almadılar yaw bende şans yok yok:(

yaptımolacak

Site Müdavimi
Mutlaka alim olacaktır. Çünkü pttnin hem personel ihtiyaci cok fazla hem de 399lari gonderebilmesi için yetismis idari sozlesmelilere ihtiyaci var ne zaman bilemem ama bu yıl içinde alım olur diye düşünüyorum bizim buraya bile yeni şube açılıyor ama çalışacak kimse yok henüz :)

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Mutlaka alim olacaktır. Çünkü pttnin hem personel ihtiyaci cok fazla hem de 399lari gonderebilmesi için yetismis idari sozlesmelilere ihtiyaci var ne zaman bilemem ama bu yıl içinde alım olur diye düşünüyorum bizim buraya bile yeni şube açılıyor ama çalışacak kimse yok henüz :)
Yalniz ptt yüklü bi miktarda alim yapacaksa bunu bu kasimda degilde 2015 kasiminda yani 3.atama döneminde yapmasi düşük puanlilar icin daha iyi yoksa ilk atamayla birlikte alim yaparsa hem puanlar 85'in altina inmez hemde büyük bi yüklü alimin ardindan cok ümit verici bi alim yapilmaz. Misal gecen kasimda 2300 alim yapti ama daha sonraki yaptigi alim sayisi sadece 100 civariydi

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
o zaman en yakın zamanda ptt ye mail kampanyası başlatalım. geçen alımlarda sadece iibf alınması için çok mail attık alım az oldu ama iibf den alındı

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
ptt için biraz daha sabırlı olmak gerekir.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Sabırlı olmak gerekir derken hocam 2014'te alim olmayabilir mi
ben alacaklarını düsünüyorum. daha önceki görüsmelerimde bunun bilgisini aylar önce vermislerdi.. kurumları gereksiz maillerle bunaltmamak adına sabırlı olunmalı dedim.

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
Yalniz ptt yüklü bi miktarda alim yapacaksa bunu bu kasimda degilde 2015 kasiminda yani 3.atama döneminde yapmasi düşük puanlilar icin daha iyi yoksa ilk atamayla birlikte alim yaparsa hem puanlar 85'in altina inmez hemde büyük bi yüklü alimin ardindan cok ümit verici bi alim yapilmaz. Misal gecen kasimda 2300 alim yapti ama daha sonraki yaptigi alim sayisi sadece 100 civariydi
inşallah merkeziden sonra olur da millet merkezide atanamazsam bari ptt olsun diye tercih yapıp 2 kadroya birden atanmaz

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
arkadaslara katılmamak elde değil. ptt yetkililerine bu durumu da iletmek gerekir. alım mutlaka merkezi alımlardan sonra yapılmalı.

ptt de yine istifa furyası olmus bakalım alımı nasıl etkileyecek bu durum.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
zamanlamaları ıyı olsun ınsallah bu sefer cok dusunen ınsanlar vermıyorlar bu kararları ben bunu anladım yada safı boyle olsun ıstedıklerınden boyle abuk sabuk zamanlarda yapıyorlar!

buraksad

Yeni Üye
ptt alımları tam olarak nasıl yapıyor bilen arkadaşlardan ricam açıklamalı paylaşabilir mi?

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat