KENDİNİZE GELİN VE BU SESE KULAK VERİP; SES KATIN....

robin

Aktif Üye
PAYLAŞIM REKORU KIRMAK VE SESİMİZİ DALGA DALGA DUYURABİLMEK İÇİN...
Arkadaşlar az sonra sizlerle bir metin paylaşacağız.Ve bu metni paylaşma sebebimiz metnin paylaşım rekoru kırmasını istiyoruz.iibfliler.net olarak 18 bine yakın üyemiz var.Bu üyelerimizin hemen hepsinin bu metni kendi sayfalarıda paylaşmalarını ve sesimizi duyurabildiğimiz kadar geniş bir kitleye duyurmayı amaçlıyoruz.Herkesin arkadaş listenizde en az 20-30 arkadaşınız vardır.Paylaşım yaparken bu arkadaşlarınıza seslenen bir cümle kullanarak onlarında paylaşmasını isteyelim..Ve paylaşım dalgası yaratarak yüzbinlere ulaşmasını sağlayalım.Belki birinizin listesinde bir bürokrat vardır belki birinizin listesinde bir kurum müdürü vardır belkide bir siyasi vardır.Paylaşım dalgamızı ne kadar çok kitleye ulaştırabilirsek o kadar iyidir.
Sizlerden isteğim paylaşım yaparken; ARKADAŞ LİSTEMDEYSEN LÜTFEN PAYLAŞ , PAYLAŞMIYORSAN ARKADAŞ LİSTENDEN BENİ ÇIKART diye bir cümle ya da kendinizce bir cümle kurarak listenizdeki herkesi paylaşıma davet edin....
https://www.facebook.com/iibflilernet
HABERLERİ BURADAN TAKİP EDİNİZ...

silya1984

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
twiterdayım ama kopyala yapıştır yapamıyorum nedir bu sorun öyle olmuyor

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
bu mücadele en çok 82 altı için ama 82 altı nerede bilmiyorum normalde yıkmaları gerekir ortalığı

AZAZEL

Üye
Mücadele Grubu
birtek ben varım gibime geliyo benimde az kaldı tek basıma eylem yapacam:)