keşke birlik olabilsek !!

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında narkissos tarafından paylaşıldı.

1. narkissos

narkissos Yeni Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    sadece bir soru :

İİBF neden bir araya gelemiyor ?

2. İİBF

İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    zor değil özveri ile olabilir.

3. narkissos

narkissos Yeni Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    bence zor yaa çok dağınığız biz bir sürü bölüm var herkes kendi yoluna bakıyor bir araya gelmemiz zor gibi gözüküyor

4. dersata

dersata Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    bir kaç kişi bir araya gelsek olur bence

5. muhammet_talha

muhammet_talha Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    ya arkadaşlar bişey soracam, facebookta bi grupta öğretmenlere gelir uzmanlığı yolu açılacağı yönünde bişey okudum. güya miili eğitim bakanı maliye bakanı ile görüşmelerimiz sürüyor 5 6 ay eğitim alsalar bu işi yapabilirler demiş, var mı böyle bişey? bilgisi olan?

6. unforgiven023

unforgiven023 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    mücadele etmezsek herşey olur acilen kurumlarla görüşmeliyiz yüz yüze varlığımızı göstermeliyiz

7. iktisatçı

iktisatçı Aktif Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    maliye kadroları 4001e verdikten sonra ben her şeyi beklerim artık.

8. arkadaşlar herşey iibfliler derneğinde bitiyor bizlerin büyük çapta bir eylem yapmamız lazım bunun için iibfliler derneğine çok iş düşüyor derneğin belirleyeceği bir tarihte bütün iibf mezunları eyleme çağrılmalıdır bunu basın yayın yoluyla ve facebook twiter gibi sosyal medya aracılığı ile bütün iibflilere duyurulmalıdır eğer dernek eylem yapma yolunun önünü açarsa ve iibfliler bilgilendirilirse ses getiren kalabalık bir eylem olacağı kanaatindeyim bu konuda öğretmenlerden biraz örnek alalım önceleri öğretmenlere fazla kadro verilmiyordu ama tüm türkiyede öyle bir eylem yaptılarki şuanda sizde görüyorsunuz bütün türkiyeyi etkilediler şimdi herkes öğretmenlerin mağduriyetini konuşuyorlar ve istediklerini aldılar son 3 yılda yaklaşık 180bin kadro + 4001 bizlerin öğretmenler kadar etkili ve kalabalık ses getirecek bir eylem yapmamız lazım

9. nicknick

nicknick Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    43
    ya eylem yapmak icin neyi bekliyoruz bende anlamadim o kadar mail attim dernege yuruyus yapalim diye onlarda su an bizim icin onemli olan basinda yer almak.sanki cok yer aldik da kasimda maliye yine 4001 bize yine kadro yok neyin kafasina yasiyoruz ya neyi bekliyoruz ankara da yapilacak tum etkinliklere varim :)

10. Serkan

Serkan Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    93
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Anadolu Ünv.
    Bölüm:
    ÇEKO
    Misafir Kullanıcı Bahsettiğiniz şeyleri Dernekle konuştuk malesef dernek "biz iktidara yakınız protesto etmeyiz. Eğer siz edecekseniz bizim logomuzu kullanmayın" gibi absürt bir cevap verdi... SGK alımının Mahkemeye verilmesni bile hükümetle ters düşmek olarak algılayan bu örgütle birlikte hareket etmeme kararı aldık çünkü dernek iibfleri değil hükümeti düşünen kukla bir oluşum...

11. nicknick

nicknick Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    43
    dernek hukumet yanlisiysa bize niye bi faydasi yok bende onu anlamadim ogretmenlere mi calisiyolar ki acep

Sayfayı Paylaş