keten tohumu

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Malum.net e keten tohumu yorum yazmus.. bittigimizin kanitidir yazdigi su ALIMLARIN 3/4 U SAGLIKCI ..HRMSIRE ALIMI BASTA GELIYO .. gecmis olsun arkadaslar

bahtsız bedevi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
kalbim sıkışıyor dayanamıyorum nedir bu zulm biri dur desin artık insanlar iş olmadan para kazanamadan nasıl hayatta kalabilirler bunu hiç düşünmüyorlar mı bu kadar mı basit ve değersiziz

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
keten tohumu kim arkadaşlar ?

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
O zaman 3500 lise-önlisans-lisans oluyor ki lisansa en iyi ihtimal 2000 kadro gelir iibfyede 200. Saçmalıktan başka bişey değil. Ben kesinlikle 600-700 arası kadro gelecek diyorum. Sgk tapu üniler kitler vs vs

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
:( ne açıktan alım var doğru düzgün ne de merkezi alım ne bereketsiz yılsa girmişiz kpps ye bıktım artık tukendım :(

Sseda

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Nisan ataması hazirana alındı,sağlıkçıların mayısta ataması olacaktı o da hazirana kaydırıldı,hiç bir şey net değilken şimdi de bu kadar kadro,ölelim biz en iyisi ortalık rahatlasın :hihi:

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
zaten dpb'nin kadro dağılımından her şey belliydi şaşırmadım toplam 2-3 bin haziranda 2-3 bin de kasımda gelir. Mülakat mülakat sürünmeye devam... tabi o da alım olursa.

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
ya arkadaşlar herkes mülakat diyor da ben mülakatlı alım da göremiyorum. Bir gümrük çıktı alıma ne ptt ne belediye hiçbiri alıma çıkmıyor ki.

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Bir deli bir.kuyuya taş attı.hesabı adamim doğru düzgün yazsana ya iki yarım cümle hayır yani iyi kötü de.ortalama rakam ver.zaten canı.sıkkın milletin olumsuz madem sus kasımda sustun. Millet keten keten demiş adam iki laf edip gitmiş valla yazık sadist midir.nedir

Zuurtu

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bir deli bir.kuyuya taş attı.hesabı adamim doğru düzgün yazsana ya iki yarım cümle hayır yani iyi kötü de.ortalama rakam ver.zaten canı.sıkkın milletin olumsuz madem sus kasımda sustun. Millet keten keten demiş adam iki laf edip gitmiş valla yazık sadist midir.nedir
Hakikaten öyle okuyup gülüyodur birde ulan nasıl bi egoysa

Demhat

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Bence boyle haberlere itimat etmemek lazim o yuzden kimsenin dediğine inanmamak lazim ha çok ucuk rakamlari hayelde etmemeliyiz.Sabirla beklemeliyiz ki su an en ihtiyacimiz olan şey ruh sagligimiz başka da birşey değil arkadaşlar

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Yahu arkadaş DPB zaten 2015 yılı için yapılacak atamalardaki kadro sayılarını açıkladı hepimiz görmedik mi sayıları, sayılar üzerinden ne kadar İİBF'ye kadro gelir konuşmadık mı ?

Zaten alımın yarısı sağlık kadrosu bunu herkes biliyor, ekstra eklenecek olan bi KİT kadroları var bu sayılar artık değişmeyecek. Biz böyle umutsuz davranmayalım, 2-3 bin kadro gelir demek yerine mücadelemize devam edelim Kadro sayıları içerisindeki İİBF kadrolarını artırmaya çalışalım.

Biz ki emeğimiz ile uğraşıp hakkımız olan kadroları almak peşinde koşarken yarışın bitmesine şurada 100 metre kalmışken neden bırakırsınız yarışı neden olmayacak sanırsınız, Tamam belki 1. olamayacaz belki 2. ya da 3. de olamayacaz ama şu yarışı bir bitirelim, sonuna kadar koşalım o zaman gönül rahatlığıyla diyelim denedik ama olmadı sonuncu olduk.

Yarıştayken bırakma yarışı bize bırakmak yakışmaz şahlanmak sonuna kadar mücadele etmek yakışır bu senin ya da benim değil hepimizin mücadelesi hepimizin yarışı. ;)

estralla69

Aktif Üye
Mücadele Grubu
keten tohumu yıllardır önceden haber verir ve maalesef hepsi doğru çıkmıştır şu ana kadar, burada da ketenle mesajlaşmış arkadaşlar vardı önceki senelerde onlar yine konuşabilirse belki daha net rakamlar verebilir bize.