Ketenden Haber Var

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Yani insanlar böyle abuk subuk şeylerle ne elde etmeye çalışıyor anlamış değilim. İyi bari yalan çıktı. Biraz rahatladım.
VALLA HOCAM İŞSİZLİKTEN İŞTE MİLLET NEYE SARACAĞINI ŞAŞIRDI..BAZI BÖYLE AKLI EKSİKLERDE BU GİBİ HAREKETLERLE MİLLETİ KANDIRIP VAKİT GEÇİRİYORLAR..KENDİLERİNE EGO SAĞLIYORLAR SOSYAL MEDYA DA..YAZIK AMA MAALESEF YAPILACAK BİR ŞEY YOK.

atanan rapunzel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
ketende bir acıklama yapmadığına göre bir ibnelik var arkadaşlar ekstra kadro cıkarda yanılırım korkusu oluşmasın ketende acaba ?

as--5

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İktisat
ketende bir acıklama yapmadığına göre bir ibnelik var arkadaşlar ekstra kadro cıkarda yanılırım korkusu oluşmasın ketende acaba ?
KETEN zaten haziranda hakaret isitmekten biktim bi daha kadro aciklamicam demişti. Bilgi vereceğini sanmiyorum

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
eylül sonundan beri keten e mesaj atıyorum. mesajlar okunmamış olarak görüyodu. her girişte kontröl ediyodum . bugün keten mesajlarımı okumuş olarak görünüyo. bu umarım iyiye işarettir!!!

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
eylül sonundan beri keten e mesaj atıyorum. mesajlar okunmamış olarak görüyodu. her girişte kontröl ediyodum . bugün keten mesajlarımı okumuş olarak görünüyo. bu umarım iyiye işarettir!!!
Güzel haberleri senden bekliyoruz o zaman

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
benimkinide okumuş sadece bir tane atmıştım yada hepsini silmiş olabilirmi ;,)

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Güzel haberleri senden bekliyoruz o zaman
bana mı cevap vercek. her mesaja cevap verse 7/24 forumdan çıkamaz. bana cevap verse verse yanlış cevap verir :D kimseye güven olmaz ne olduğu belirsiz bi kişi. hakkımızda hayırlısı

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
benimkinide okumuş sadece bir tane atmıştım yada hepsini silmiş olabilirmi ;,)
hiç öyle düşünmemiştim yıktın beni :( ama en azından foruma girmiş. ben mesajın konusunda içeriği özetliyom ''iibf 2015/2 kadro sayısı ver '' diye belirtiyom. okumasa bile en azından iibf olduğumu sayı sorduğumu anlamıştır :)

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
hiç öyle düşünmemiştim yıktın beni :( ama en azından foruma girmiş. ben mesajın konusunda içeriği özetliyom ''iibf 2015/2 kadro sayısı ver '' diye belirtiyom. okumasa bile en azından iibf olduğumu sayı sorduğumu anlamıştır :)
inşallah okumuştur sadece bir fikir de bulundum sildiginde okunmuş gibi gözüküyor mu onuda bilmiyorum