Ketenden Haber Var

gfbmo

VİP Üye
Bölüm
İktisat
ya allah aşkına ne beklıyorsunuz ki zaten ne olacaktı yani asıl büyük alımın olduğu dönemde haziranda 441 kadro gelmişken kasımda 2000 felan mı beklıyorsunuz lütfen kendinizi kandırmayın(umarım yanılırım)

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
o gerçek keten değil. her şey ekim sonuna kadar ortaya çıkar. kasımın ilk haftası klavuz yayınlanır görürüz bizde. kimseye inanmayın

ece v3

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar memurlar nete bakın.Çocuk şifresini ve e postasını verdi ve baktım .Gözümle gördüm.Rezalet bi kadro geliyo.Keten cvplamış.2000 civarı bi kadro.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
nasil bi sistem anlamak guc dusuk puan alanlar memur oldu ogretmen oldu saflikci oldu bu ulkede emek verene ekmek yok mu tevekkul ediyorum yarab sabir ver

as--5

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İktisat
İktisat 129 demisti deli antrenör dogrumudur

ece v3

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Ya allah aşkına kamunun ve maliyenin iktisattan çok kadro aldığı nerde görülmüş.

ece v3

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Ben maliyeyim zaten de o konuyu araştırdım çok.Düzenleme yapıyo dpb .2015/2 kasım başlığında açıkladım.Bak.

as--5

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İktisat
Gerek yok prosedürü biliyorum demek istediğim şu bu hep böyle iktisat işletme fazla olacak die kanun mu var?? Varsa onu paylaş

ece v3

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Gerek yok prosedürü biliyorum demek istediğim şu bu hep böyle iktisat işletme fazla olacak die kanun mu var?? Varsa onu paylaş
Hayır yok da sana bişe sorucam : Ortak kodlu alım çok az olucak o zaman .Kimi yer sadece iktisat kimi yer sadece maliye kimi yer sadece işletme mi alıcak ? Mümkün mü bu ?

el-memur

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
Hayır yok da sana bişe sorucam : Ortak kodlu alım çok az olucak o zaman .Kimi yer sadece iktisat kimi yer sadece maliye kimi yer sadece işletme mi alıcak ? Mümkün mü bu ?
o zaman sozde rivayetlere gore 2000 gelen kadronun yarısı ııbf ye gıder buda biraz mantıksız olur acıkcası

as--5

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İktisat
Olaya mümkün mü diye bakarsan 2 yıl önce de İibfye merkezi atamada 199 kadro verilmesi mümkün deil gözüyle bakılıyordu. Tamamen kastettigim bu. Yoksa tabikide söylediklerin dogru. Olaya farkli açıdan baktık biraz